Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia wątek zamknięty Współpraca z tą firmą i jej agentem Panem Michałem przebiegła pomyślnie....
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Pośrednik Jerzy Wąsowski wątek zamknięty Współpraca z Panem Jerzym zdecydowanie przebiegła pomyślnie. Profesjonalna...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Grzegorz (50 lat) - opinia wątek zamknięty Wybrałem Pana Jerzego Wąsowskiego pracującego w zespole biura obrotu...
~Grzegorz (50 lat)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie Wieruckiej za profesjonalną obsługę...
~O.K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Podziękowania dla Pani Joanny i Pani Marty wątek zamknięty Tą droga chciałbym podziękować firmie „Polskie nieruchomości „ a w...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Szczere podziękowania dla Jerzego Jakuba Wąsowskiego za współpracę przy...
~Marzena Tarnowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Kompetentna i sprawna obsługa wątek zamknięty Współpracę z tym biurem nieruchomości , a w szczególności z panem Jerzym -...
~JW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Pośrednik z powołaniem do pomagania ludziom wątek zamknięty Gorąco polecam Jerzego Wąsowskiego jako pośrednika, dzięki któremu zyskałem...
~Marian B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Dziękuję Panu Jerzemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania. Zawsze...
~Beata S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Współpraca z Panem Jerzym to czysta przyjemność. Wsparcie merytoryczne,...
~A.S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Podziekowanie dla Pana Michala Wojtkiewicza za sprzedaz mieszkania wątek zamknięty Chcialem serdecznie podziekowac Panu michalowi Wojtkiewiczowi za szybkie i...
~Lezsek.H.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Obsługa bardzo na plus wątek zamknięty Obsługę biura będę polecać bliskim i znajomym.
~Waldek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Podziękowania dla p. Izabeli Grel wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla p. Izabeli Grel za pośrednictwo w sprzedaży...
~Małgorzata Siemicka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Chciałbym wyrazić swoją opinie o pracy pani Lidki. Sprzedała nam dom, którego...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Szczerze polecamy!!! wątek zamknięty Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak rzetelną usługą. W znalezieniu mieszkania...
~Elwira
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Podziękowania dla pani lidki wątek zamknięty Przyjechałem do Polski aby sprzedać swoje mieszkanie. Dlatego potrzebowałem...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Wspaniały pośrednik wątek zamknięty Tym razem z pozycji kupującego, chciałabym wyrazić opnię o pośredniku, panu...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

W 30 dni sprzedana kawalerka.Rewelacja u pana Jerzego Wąsowskiego ! wątek zamknięty Pan Jerzy Wąsowski z biura Polskie Nieruchomości prosił mnie o pozytywną...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Andrzej Kalinowski - opinia wątek zamknięty Jestem w pełni zadowolony z usług firmy, sprzedałem przez nich kilka...
~Andrzej Kalinowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Profesjonalny pośrednik wątek zamknięty Pan Jerzy Wąsowski to rewelacyjny i profesjonalny pośrednik. Zgłosiłem się do...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry