Widok

Grzegorz Piskulak


Hejka :)

Jak w temacie czy któraś z Was korzystałam z porad tego lekarza? Jest godny polecenia :) Z góry bardzo dziękuje za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam miało być jest godny polecenia?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olcia ten lekarz prowadził moją ciąże(pod tym względem super),znam go równiez z pracy pracujemy w tym samym szpitalu,ale jeżeli chodzi o leczenie endometriozy to raczej nie polecam,wiem ze mial robic specjalizacje z endokrynologii ale chyba na planach sie skonczyło,a tu ważne jest zeby to był endokrynolog.w zeszłym roku w miejscu pracy doktora w jeden dzien w tygodniu robione były badania dla kobiet w ramach jakiegoś programu,chodzi o poziomy hormonów,może by Cie zapisał na termin było to na NFZ.Laparoskopii jednak nie robia w tym szpitalu więc niewiem czemu Cie odwodzi.wejdz na strone www.nasz-bocian.pl tam jest więcej o endometriozie i leczeniu w trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo Ci dziękuje o odpowiedź :) No właśnie sama nie wiem :( Bo wydaje mi się jeżeli nawet nie mam endometriozy ( modle się by tak było:)) to chyba nie szkodzi by zrobić takie badani :) pogdam dziś z Nim bo będe akurat więc dowiem się co i jak a jak nie da mi żadnego skierowania to pójde na własną ręke :) Jeszcze raz wielkie dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...

do góry