Widok

Grzyb w mieszkaniu

Nie wierzcie w te pseudo pochwały wpisywane przez pracownikow semeko. Jak chcesz spokojnie i zdrowo zyc to nigdy nie kupuj od nich mieszkania. Klientów maja głęboko gdzieś. Zapłaciłes za mieszkanie to spadaj frajerze. Na odpowiedz na reklamacje czeka się miesiącami, mamy grzyba w garażu i w mieszkaniu, odpadają tynki pękają fundamenty, wody gruntowej podsiakaja złe zaizolowane fundamenty. Grzyb w mieszkaniu wychodzi w miejscach balkonów. U nich giną nawet pisma które wysylasz za potwierdzeniem odbioru i masz pieczątkę ze pismo zostało odebrane. Zaraz ktoś z semeko pewnie wystawi pozytywna opinie. Wogole to ciekawe jak się załatwia zezwolenie do budowania osiedla na bagnach w redzie w miejscu gdzie zawsze rosła Trzcina. Jestem świadkiem jak kopia pod fundamenty i zawsze są po czubek wypelnione woda, to jak nie ma być grzyba w pływających bloku. Jedyny "dobry pomysł" to aqua park. "będzie się sam napelnial wodami gruntowymi, niech tylko zrobią taka świetna izolację jak w innych blokach. W jednym podziemnym garażu pod budynkiem jak zabijali posadzki to wywołało z pod niej hektolitry wody. Brawo semeko za druga Wenecja w redzie. Róbcie tak dalej to sami poplyniecie Bałkany
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
a potem się dziwią że ludzie im wystawiają taką opinie na forach,SAMI SOBIE SA WINNI....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Semeko

king - opinia (5 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...

do góry