Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał Nieanioł - ocena nowy temat Czytam nieprzychylne opinie i muszę wyrazić swoją opinię. Wszyscy którzy...
~Michał Nieanioł
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Kowalski Robert - ocena nowy temat Najgorszy deweloper w Trójmieście nie wywiązuje się z zwartych umów. Pan...
~Kowalski Robert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

AMG - ocena nowy temat Odradzam kupowanie mieszkania w Semeko. Czekam na mieszkanie na Porto Bianko...
~AMG
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Klient - ocena Zakupiliśmy mieszkanie na osiedlu Alvarium, wybraliśmy to miejsce nie tylko...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

king - opinia Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie,...
~king
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 września 2023

Klient199 - ocena Ludzie nie dajcie się wkopać w kupno mieszkań w Semeko - odbiory opóźnione w...
~Klient199
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

Ja - ocena Odebrałam mieszkanie w Porto Bianco III w Rumi. Jestem bardzo zadowolona z...
~Ja
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Kondrad - opinia Jako przedsiębiorca od 2011 roku regularnie kupuje różne mieszkania w celu...
~Kondrad
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Henryk - opinia Zgadzam się z powyższymi opiniami o tym deweloperze.opóźnienia,brak ciągłości...
~Henryk
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Kamila - opinia Niestety oceniam negatywnie wspolprace z Semeko. Odbiory na osiedlu Remoda sa...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Nabywca - opinia Całkowicie nie polecam korzystania z usług tego dewelopera! Odbiór mieszkania...
~Nabywca
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Paweł - opinia Już w chwili podpisywania umowy ostrzegaliśmy, że naszy zdaniem (mamy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Piotr - opinia Rok opóźnienia w oddaniu lokalu z brakiem jakichkolwiek perspektyw na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Magda - opinia Jestem bardzo niezadowolona z firmy Semeko. Zanim kupicie mieszkanie...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Pan S. - opinia Jeśli chodzi o nas to wszystko było OK. Jedna z lepszych jakości w wykonaniu...
~Pan S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Sokół - opinia Jak najbardziej polecam dewelopera. Kupiłam już kilka mieszkań i zawsze...
~Sokół
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Jolanta - opinia Oferta na wysokim poziomie, deweloper bardzo sprawnie sobie radzi i ma sporo...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

wioletta - opinia Dzien dobry. nie polecam firmy semeko !!!!.ponieważ na klucze czekamy już 9...
~wioletta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Jan - opinia Polecam, wybór mieszkań spory, bo dużo inwestycji, sprawna obsługa techniczna...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Janina - opinia wątek zamknięty Kupiliśmy drugie mieszkanie od tego dewelopera. Przy pierwszym mieszkaniu...
~Janina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

85

wątków

do góry