Widok

king - opinia

Nie polecam dewelopera semeko!
Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane zdają się stać w miejscu. Remoda, która miała być gotowa w kwietniu 2023, teraz przewiduje się na sierpień 2024, co oznacza opóźnienie o ponad rok. Wydaje się, że to celowe posunięcie semeko mające na celu zyskanie dodatkowego czasu i uniknięcie dodatkowych kosztów . Ludzie wpłacili im pieniądze po atrakcyjnych cenach, więc teraz firma nie ma pola manewru, aby podnieść ceny, liczą że nabywcy rzucą kluczami. Umowy są tak sformułowane, że chronią tylko interesy dewelopera i nie przewidują żadnych kar umownych za opóźnienia. Jedyną opcją dla nabywcy jest rozwiązanie umowy i zapłacenie kary umownej. Pracownicy biura dewelopera przekazują fałszywe informacje dotyczące postępu prac na budowie. Firma semeko unika odpowiedzialności, zasłaniając się różnymi czynnikami, takimi jak pandemia COVID-19, wojna na Ukrainie czy brak pracowników. Rozumiem, że te czynniki mogą wpłynąć na działalność, ale jako klient oczekiwałem uczciwej i rzetelnej komunikacji. Zachęcam innych klientów do rozważenia pozwu zbiorowego przeciwko semeko. Kontakt do mnie: kingpiotr89@gmail.com.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego nie wprowadziła pani do umowy zapisów o karach za opóźnienia?
Oprócz tego zgodnie z prawem jak deweloper przekroczy termin o jakiś ustalony czas to ma pani do wypowiedzenia umowy i odzyskania wszystkich pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem w tej samej sytuacji. Sprawa dotyczy Remody. Z tym, że mieszkanie miało być oddane we wrześniu 2022, teraz po czterech przesunięciach terminu przyszedł kolejny na maj 2024 r.
Też myślę o pozwie zbiorowym. Odezwę się na podanego maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry