Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm przystępne ceny w przemiłej atmosferze wątek zamknięty Gorąco polecam usługi u Pani Katarzyny. Byłam bardzo zadowolona z...
~Ata W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Wszystkim z czystym sercem moge polecić Panią Katarzynę ...jest rewelacyjna...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

BRAK MI SLOW wątek zamknięty Pani Kasia przemila kobieta ktora malowala mnie i moja mame na wesele...
~KASIA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Pani Katarzyna wykonała dla mnie makijaż ślubny oraz makijaże dla kilku Pań z...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Makijaż do sesji zdjęciowej wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i punktualna osoba :) byłam bardZo zadowolona z efektu....
~Wiola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Rewelacja wątek zamknięty Ja również, tak jak moje przedmówczynie, na Panią Kasię natknęłam się...
~Agnieszka (Szafarnia)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo polecam! Na Panią Kasie natknęłam się przypadkiem szukając osoby,...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Jak najbardziej polecam!!!! wątek zamknięty Pani Kasia jest wspaniałą osobą o wielkim talencie. Jej makijaż zrobił...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Przesympatyczna i super-skupiona wątek zamknięty Szukałam makijażu ślubnego i koleżanka poleciła mi Kasię - to był strzał w...
~Luiza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Perfekcja i mistrzostwo Visage-u wątek zamknięty Chciałabym gorąco polecić każdemu pania Kasię !. Jest ona osoba w pełni...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Profesjonalizm i miła atmosfera wątek zamknięty Pani Kasia to profesjonalna wizażystka, która potrafi swoje umiejętności...
~Mira
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Profesjonalistka wątek zamknięty Katarzyna Gulbierz Utalentowanna wizażystka bardzo kreatywna, wspaniała jest...
~Magdalena Tilsa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

mega profesjonalizm wątek zamknięty pełny profesjonalizm, absolutnie luźna i przyjacielska atmosfera, porady na...
~iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Bardzo polecam! :) wątek zamknięty Kasia jest wspaniałą osobą, bardzo zaangażowaną i profesjonalną....
~Kamila Solarz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Pani Kasia jest wspaniałą osobą, indywidualnie podchodzi do klienta, jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Super wizażystka wątek zamknięty Polecam Panią Kasię na każdą okazję czy to makijaż biznesowy czy wieczorowy...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry