Guty foods

Restauracje

Gdańsk, Targ Sienny 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Zupa wygląda jak kisiel z resztkami, mięso jest twarde i niesmaczne, a...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Polecam, szczególnie pieczony makaron z kurczakiem wątek zamknięty Jedzonko dobre, lekkie i tanie. No i dla mnie ma wystarczająco smaku, nie...
~Kysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

absolutnie nie polecam. wątek zamknięty Totalna porażka Ryż tzw. pieczony jest ugotowany i sklejony,pomijam, że nie...
~Adrianka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Miałam ochotę na danie kuchni orientalnej, więc zamówiłam makaron ryżowy z...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Mega polecam! wątek zamknięty Pierwszy raz zaciągnął mnie tam na jedzenie chłopak i nie pozalowalam. Moje...
~Głodomorek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2019

Makaron z makaronem wątek zamknięty Do tego makaron polany sosem makaronowym, to wszystko okraszone makaronem. 20...
~Głodomor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Nie smacznie wątek zamknięty Jedzenie nie smaczne , makaron który śmierdzi starym tłuszczem i trzy...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Bardzo dobra restauracja oferująca smaczne azjatyckie potrawy wątek zamknięty Wszystko wygląda bardzo zjawiskowo a sam proces gotowania wygląda bardzo...
~Nikodem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Dostalam co innego wątek zamknięty Ja rowniez dostalam co innego niz zamowilam,chcialam makaron sojowy a...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Polecam wszystkim miłośnikom dobrej azjatyckiej kuchni, zamówiłem makaron...
~Cracky
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Zawiedziona wątek zamknięty Pani pracujaca na kasie to jakis zart! Zamowilam danie, dostalam co innego,...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Bardzo dobre jedzenie! wątek zamknięty Byłam dziś w Forum Gdańsk i byłam ciekawa jedznia w Guty. Jestem bardzo...
~eska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Kur smażony w sezamie niesmaczny, nieprzyprawiony, mięso mocno zmodyfikowane...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Beznadzieje wątek zamknięty Makaron z wołowiną. Mięsa trzy kawałki plus suchy makaron z warzywami.
~agnieszka.goncz@
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Paskudne wątek zamknięty Wziąłem pieczony makaron ryzowy z krewetkami, warzywa ktore byly w srodku...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

Nie polecam wątek zamknięty Zupa pekińsk to sos słodko kwaśny ze słoiczka zalany wodą, kompletnie nie do...
~Ona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

Guty food wątek zamknięty Slaba obsługa, jedzenie słabo doprawione. Nawet nie słabo tylko w ogole
~Gall anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry