Widok

Guz jelita

Mam 39 lat i właśnie się dowiedziałem ,że mam duży guz jelita . Jestem osobą która nie nadużywa alkoholu, nie palę oraz uprawiałem sport. Zupełnie nie pasuje do osoby o podwyższonym ryzyku. Czy ktoś miał wycinane jelita ? jak się żyje ? Co dalej... Najbardziej szkoda mi mojego 8 letniego syna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jelita przetwarzają to co zjesz, więc to chyba najbardziej na nie wpływa, nie tylko alkohol jest złym dla nich pokarmem. Obejrzyj sobie wszystkie filmiki tej profesor może coś nowego wpadnie:
https://www.youtube.com/watch?v=j8iYZv48JUI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli to guz niezłośliwy, to po prostu usuną Ci kawałek jelita i będziesz dalej cieszył się życiem bez większych problemów. Jeśli guz jest złośliwy, to rokowania zależą od stopnia złośliwości.

Ostatnio czytałem o wyciągu z drzewa i liści gravioli. Podobno jest 10 000 razy skuteczniejszy od chemioterapii. Ograniczone dostawy wyciągu podobno są dostępne w Ameryce., ale nie jest to jedyny specyfik na raka. Ludzie znają ponad 1000 rożnych roślin pomocnych w leczeniu raka i są dużo skuteczniejsze od konwencjonalnej współczesnej medycyny ( wyleczalność raka to tylko 3% szans konwencjonalnie). Rak jest chorobą kwasową nr 1 - Otto Warburg - nobel 1932 r. Znam program, który może być pomocny w walce z tą chorobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepsza będzie opinia lekarza prowadzącego. Porady w stylu liść kapusty na głowę pomoże są głupie i zapomnij o nich. Co powiedział lekarz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grzegorz , idź na szcz*w ....
szcz*w

Nie martw się! Bardzo możliwe, że to jedzenie mogło wpłynąć na wytworzenie się tego guza. Ale jeżeli rokowania są dobre, to po prostu wytną Ci kawałek jelita i dalej będziesz się cieszył życiem :)
do góry