Widok

Guz jelita

Mam 39 lat i właśnie się dowiedziałem ,że mam duży guz jelita . Jestem osobą która nie nadużywa alkoholu, nie palę oraz uprawiałem sport. Zupełnie nie pasuje do osoby o podwyższonym ryzyku. Czy ktoś miał wycinane jelita ? jak się żyje ? Co dalej... Najbardziej szkoda mi mojego 8 letniego syna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jelita przetwarzają to co zjesz, więc to chyba najbardziej na nie wpływa, nie tylko alkohol jest złym dla nich pokarmem. Obejrzyj sobie wszystkie filmiki tej profesor może coś nowego wpadnie:
https://www.youtube.com/watch?v=j8iYZv48JUI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli to guz niezłośliwy, to po prostu usuną Ci kawałek jelita i będziesz dalej cieszył się życiem bez większych problemów. Jeśli guz jest złośliwy, to rokowania zależą od stopnia złośliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio czytałem o wyciągu z drzewa i liści gravioli. Podobno jest 10 000 razy skuteczniejszy od chemioterapii. Ograniczone dostawy wyciągu podobno są dostępne w Ameryce., ale nie jest to jedyny specyfik na raka. Ludzie znają ponad 1000 rożnych roślin pomocnych w leczeniu raka i są dużo skuteczniejsze od konwencjonalnej współczesnej medycyny ( wyleczalność raka to tylko 3% szans konwencjonalnie). Rak jest chorobą kwasową nr 1 - Otto Warburg - nobel 1932 r. Znam program, który może być pomocny w walce z tą chorobą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Najlepsza będzie opinia lekarza prowadzącego. Porady w stylu liść kapusty na głowę pomoże są głupie i zapomnij o nich. Co powiedział lekarz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grzegorz , idź na szcz*w ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szcz*w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie martw się! Bardzo możliwe, że to jedzenie mogło wpłynąć na wytworzenie się tego guza. Ale jeżeli rokowania są dobre, to po prostu wytną Ci kawałek jelita i dalej będziesz się cieszył życiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze doszły podejrzenia przerzutów czekam na wynik pet Nie zgodzę się ze jedzenie było głównym czynniki. Zawsze zwracam uwagę na to co jem do tego od dziecka uprawiałem sport do teraz Wolny czas spędzam aktywnie z synem. Nie paliłem ,nie nadużywam alkoholu nie chorowałem i co los chciał inaczej wiec nie ma reguły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyczyną nie jest los. Do niedawna tak samo myślano o wrzodach w żołądku ( choroba od stresu i złego trybu życia), dopóki nie wybadano że za wrzody odpowiedzialna jest bakteria i dzisiaj leczy się antybiotykiem to co do niedawna było nieuleczalne. Z tego co czytam, jelita to głównie mikrobiom, którego skład wpływa na wiele chorób i samopoczucie. Zależne to jest od mikroflory, jej składu i proporcji danych szczepów w jelicie. Jeżeli czytasz ("cicha władza mikrobów" i "jedz brudniej i czuj się lepiej") to o jelitach i ich wpływie na zdrowie organizmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarze radzą sobie z tym nowotworem .Znam osoby które po operacji żyją już 30 lat i maja sie dobrze.W akademi medycznej sa dobrzy specjaliści .Dużo zdrowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeżuty się potwierdziły mam skierowanie na chemie paliatywna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybierz się z wynikami do profesora-

prof. dr hab. med. Jacek Jassem


Rejestracja pod nr. tel. 58 349 22 70
Więcej...
Konsultacje

Onkologia 300,00 zł tel. do rejestracji 58 349 22 70
Placówki

Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 132 (Onkologia)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powodzenia. Bóg z Tobą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

do góry