Widok

HAIR Design Rumia Kinga Ossowska - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może korzystał z usług fryzjerskich tej Pani? Jakieś opinie? Bo zastanawiam się nad nią, Anną Wojciechowską i Olą Czerwińską.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kinga Ossowska jest super, ale moim zdeniam Ola Czerwinska jest najlepsza :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kazda kolejna wizyta jest droższa .. kasują jakby były doczepione naturalne włosy .. 800 zł za farbowanie z rozjaśnieniem i olaplex .. zdjęcia robione pod zimnym światłem włosy wygladaja idealnie ładny blond a w domu ruda Grażyna. Nigdy więcej nie dam się zwieść tym pięknie obronionym zdjęciom

dokładnie miałam tak samo włosy miały byc farbowane od skory głowy a tak nie było zdjecie inne niz rzeczywistosc a kasuja jak za zboze

Czyli negatywne opinie dalej aktualne ...? Ja próbuje jakoś się porozumieć z nimi, ale zostałam ewidentnie zaatakowana po wyrażeniu mojej opinii. Chyba lepiej nie zwracać uwagi paniom z tego salonu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jaki sposób została Pani zaatakowana?:)
Każdy korzystający z Naszych usług wie ze mamy kobietę anioła na recepcji.
Proszę o kontakt.

Pani Kingo ta pani Aniol z recepcji nie odbiera telefonow. Bardzo ciezko sie do Was dodzwonic. A jedyna droga jest telefon.

A może nie dogadała się Pani ze stylistka ze włoski nie od skory zostały farbowane? często tak jest ze błąd leży w konsultacji.
Nie wiem ile kosztuje zboże. Ale wiem ile płace za najlepsze na rynku fryzjerskim materiały i ile płace za prąd,wodę,gaz,ręczniki,folie,sprzęty do stylizacji i koloryzacji,...jakie drogę szkoleniową musiałyśmy przejść by mieć wiedze i moc wykonywać zawód. koszty które składają się na całokształt usługi.
Tylko ktoś kto nie ma tej wiedzy mógłby ocenić w ten sposób kwotę za wykonana prace.:)
Tak wiec ADDD łatwo anonimowo kogoś niszczyć,gorzej wykazać nic porozumienia. Wystarczyłby jeden tel a byśmy na rzęsach stały by wypuścić Panią zadowolona, tego jestem pewna.
Proszę naprawdę o kontakt z Nami.
Pozdrawiam serdecznie

witam,
faktycznie kogo stać na takie ceny. kosmetyki z gornej polki ceny rowniez. nie warto wydawac takie pieniądze. Ja za wlosy rozjaśniane lekko przed ramiona zaplacilam 600 zl.Myslalam ze padne jak mnie skasowali. Nie polecam
Witam pani Olu.z ręka na sercu mogę przysiądz ze Nigdy w życiu nie obrobiłam żadnego zdjęcia włosów w całej mojej karierze zawodowej. BardzoPrzykro mi ze taka jest Pani opinia. Myśle ze nie jest pani przedsiębiorca piszą Takie rzeczy, i ze nie chciałaby Pani żeby obca osoba osadzała Pani fachowość w taki sposób. Gdyby Pani odezwała się do Nas z pewnością byśmy zwróciły koszty bądź spotkały się drugi raz i sprawiły by naprawdę była Pani zadowolona. Bo na tym Nam najbardziej zależy. Zapraszam następnym razem do Siebie na fotel, postaram się sprostać Bardziej Pani oczekiwaniom. Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Zespol Silverton ze Starogardu- opinie (50 odpowiedzi)

Proszę o opinie o zespole Silverton ze Starogardu;)

Szukam dobrej kosmetyczki... (7 odpowiedzi)

Witajcie. Szukam dobrej i sprawdzonej kosmetyczki która ładnie i starannie robi brwi,...

do góry