Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klaudia - opinia Jestem bardzo zadowolona . Usługi na najwyższym poziomie świetny klimat :)
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Alicja Skonieczna - opinia Wizyta przebiegła w super atmosferze. W salonie pracują cudowni ludzie,...
~Alicja Skonieczna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Ania Szpakowska - opinia Jestem zachwycona zarówno samym salonem (wystrój), sewisem (lmpka prosecco na...
~Ania Szpakowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Sandra Mateja - opinia Uzyskałam dokładnie to czego oczekiwałam - zostałam wysłuchana, a bardzo to...
~Sandra Mateja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

Aleksandra Ola - opinia Hair Space Instytute odwiedziłam drugi raz i nie żałuję! Styliści...
~Aleksandra Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Agata - opinia Wszędzie maksimum gwiazdek za genialną koloryzację i miłą obsługę
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Agata - opinia Wszędzie maksimum gwiazdek za genialną koloryzację i miłą obsługę
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Olga - opinia Bardzo polecam Hair Space i Pani Monikę!  Wykonane farbowanie na 100%...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Mega pozytywne wrażenia zarówno atmosfery jak efektu! Miłe i profesjonalne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2022

Bożena - opinia wątek zamknięty Trafiłam z polecenia do tego salonu i pani Weronika wyczarowała mi kolor o...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Super zabieg i taka sama obsługa :). Włosy wygładzone oraz nawilżone i w...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo ładny, nowoczesny i czysty salon w centrum handlowym w Gdyni. Miłe...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Luiza - opinia wątek zamknięty Super miejsce ze świetnymi fachowcami. Koloryzacja u Pani Klaudii wyszła...
~Luiza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Inez - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam wizytę w hair space. Obsługa przemiła i bardzo profesjonalna,...
~Inez
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

H. - opinia wątek zamknięty Córka od dłuższego czasu marzyła o ścięciu włosów nie mogłyśmy trafić lepiej!...
~H.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty super polecam ! Jestem bardzo zadowolona
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Przyszłam zupelnie spontanicznie i zostaje !!! Pijac proseco i pokrzywę Pani...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Polecam , pania Weronikę . Pełna kreatywność , zrobiła mi cudo z włosów ....
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Wizyta u Pani Moniki w studio to czysta przyjemność. Na wejściu zostałam...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Linda - opinia wątek zamknięty Monika kompletnie odmieniła moje włosy. Nie wyobrażam sobie pójść teraz do...
~Linda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry