HAIRBAR

Fryzjerzy

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalista artysta - Roman Woźniak wątek zamknięty Patrzę w lustro i jestem zachwycona nową fryzurą - bryła, objętość, długość...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

jestem bardzo zadowolona z usług Hair bar Sopot wątek zamknięty jestem klientka P. Wiesi - obsługa na 6 miła atmosfera POLECAM
~Grazyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Dziekuję!! wątek zamknięty Od roku jestem klientką Pana Romana. I nie zamienię go na nikogo innego.Będę...
~Soniacz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Dziekuję wątek zamknięty Panie Romanie bardzo dziękuje za uratowanie moich włosów,za piękny kolor i...
~Katarzyna z Berlina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Jestem zadowolona wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić salon w Sheratonie.Pan który mnie obsługiwał...
~Marii
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2014

Same plusy wątek zamknięty Wystawiam szóstkę bo na tyle oceniam zarówno bardzo wysoki standard miejsca...
~Sonia k..a
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2014

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Po raz pierwszy trafiłam do Pana Romana kilka lat temu.Ze względu na...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2014

Atelier ROMAN wątek zamknięty obsługa - szybko, bez oczekiwania, zgodnie z umówioną godziną; jakość - na...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Pan Roman :) wątek zamknięty Odwiedzam salon Pana Romana regularnie raz w m-cu od 5 lat . Przez ten czas...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

REWELACJA wątek zamknięty W tak klimatycznym wnętrzu jeśli chodzi o fryzjera jeszcze nie byłam....
~Anna
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Kontakt wątek zamknięty Witam, Jak sie skontaktowac z Panem Romanem i gdzie w tej chwili miesci sie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Pana Romana znalazła przypadkiem jeszcze kiedy miał studio na ul. Zgody....
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Taki profesjonalizm jest na wagę złota.Dajemy same 6.Romanie dziękujemy i...
~M & M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2012

Rewelacja i zachwyt wątek zamknięty Zawsze jestem dobrze obcięty, żona idealnie jak chce i nawet daleka droga do...
~Radek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Zdecydowanie polecam:) wątek zamknięty Pan Roman to profesjonalista! Koleżanka wizażystka poleciła mi go i...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Świetnie! wątek zamknięty Warto zaufać Panu Romanowi- namówił mnie na spore zmiany i efekt jest...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA wątek zamknięty Pan Roman jest profesjonalistą w pełni tego słowa znaczeniu. Jestem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2012

MISTRZ FRYZJERSTWA !!! wątek zamknięty Polecam Wszystkim Pana Romana. Strzyże z wielką precyzją, włosy układają się...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Wielki artysta wątek zamknięty Polecam 100% niezdecydowanym. Pan Roman to Mistrz zrobił mi taką fryzurkę, że...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

zadowoleni wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach mojej żony wybraliśmy się do Pana Romana. W pełni...
~Marek i Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
99

postów

88

wątków

do góry