Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorzkojda@gmail.com - ocena nowy temat Robiłem koronę porcelanowa. Wszystkimi odbyło się sprawnie w miłej...
~Grzegorzkojda@gmail.com
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 23 sierpnia 2024

Dawid - ocena nowy temat Kilka dni temu zakonczylem leczenie ortodontyczne u doktor Natalii. Efekt...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 22 sierpnia 2024

Dawid Żurawski - ocena nowy temat Profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z usług....
~Dawid Żurawski
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 22 sierpnia 2024

Marcin - ocena nowy temat Profesjonalne czyszczenie i wybielanie zebow. Zeby jak nowe. Profesjonalizm...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 sierpnia 2024

Anna - ocena nowy temat Jestem zadowolona z usługi stomatologicznej, atmosfery oraz profesjonalnego...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 sierpnia 2024

Katarzyna Zawadzka - ocena nowy temat Do kliniki trafilam z polecenia kolezanki, ktora leczyla zeby i jest bardzo...
~Katarzyna Zawadzka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 sierpnia 2024

Marek. K - ocena nowy temat Pan Wojciech to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu ! Jego ogromna...
~Marek. K
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 sierpnia 2024

Amelia - ocena nowy temat Serdecznie polecam dr Natalię, w końcu mam proste i piękne zęby. Caly...
~Amelia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 sierpnia 2024

Yevheniia Plakhova - ocena nowy temat Doktor Przemysław Jasiński usunął mi ósemkę , bardzo szybko i bezboleśnie,...
~Yevheniia Plakhova
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 lipca 2024

Dorène JUND - ocena nowy temat leczenie w Polsce. W styczniu 2023 r. skonsultowałem się w klinice Hcentrum...
~Dorène JUND
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 czerwca 2024

Marcin - ocena Profesjonalnie, szybko, sprawnie a co najważniejsze bez bólu. Polecam dr...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 czerwca 2024

Dominika Garbowska - ocena Najlepszy dentysta ! Wyrywanie ósemki bezbolesne i bardzo szybkie. Gorąco...
~Dominika Garbowska
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 czerwca 2024

Ewa Makuch - ocena Serdecznie polecam dr. Jasińskiego, bardzo profesjonalne podejście. Usunięcie...
~Ewa Makuch
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 czerwca 2024

Natalia - ocena Serdecznie polecam dr Jasińskiego, profesjonalny, konkretny, z pozytywnym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 maja 2024

Alicja - ocena Szczerze polecam dr.Jasinskiego. jego profesjonalne podejście do pacjenta ,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 maja 2024

Jan - ocena Zrobiono mi implanty i jestem zadowolony. Polecam pana doktora Jasińskiego.
~Jan
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 maja 2024

Dagmara - ocena W klinice państwa jasińskich HCentrum wykonano mi implanty. Wszystko zostało...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 maja 2024

Maciej - ocena Przemiła obsługa od samego wejścia. Przed rozpoczęciem leczenia wszystko...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 maja 2024

Dawid P - ocena Wybrałem Centrum na usunięcie zatrzymanej ósemki. Zabieg bezbolesny, ząb...
~Dawid P
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 maja 2024

Hanna P. - opinia Korzystam z usług tego HCentrum już od roku i jestem zachwycona...
~Hanna P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
231

postów

156

wątków

do góry