Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna z Warszawy - opinia Dziękuje za profesjonalne podejście do pacjenta i udzieloną pomoc . Doktor...
~Joanna z Warszawy
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2022

x - opinia wątek zamknięty Przykre, ale prawdziwePrzeciąganie wizyty na wizytę, z konsultacji na...
~x
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Piotr - opinia Witam. Chciałbym polecić z czystym sumieniem tych lekarzy a w szczególności...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Mily i profesjonalny personel. Klinika na najwyzszym poziomie. Polecam...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Żaneta - opinia wątek zamknięty Strasznie się bałam przed wizytą u stomatologa, ale nie potrzebnie, ponieważ...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Malgosia - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie wyposazone gabinety,lekarze specjalisci pomoga w kazdej...
~Malgosia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem kompetencji, empatii, podejścia do pacjenta dr...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję dr Jasińskiej za pomoc przy leczeniu wady zgryzu. Borykałam...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Nie bolało co najwazniejsze, bardzo szybka realizacja....
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Ania Zielonka - opinia wątek zamknięty Nowoczesne centrum stomatologiczne ,profesjonalna i miła obsługa ,polecam
~Ania Zielonka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Andrzej B. - opinia wątek zamknięty Chciałbym wyrazić swoje uznanie dla doktora Jasińskiego za perfekcyjnie...
~Andrzej B.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Izabela - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentką H Centrum od wielu lat. Serdecznie polecam dr Jasińskiego za...
~Izabela
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Irek - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, jestem zadowolony. W niedzielę niestety długi czas...
~Irek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Daniel - opinia wątek zamknięty Miło się otaczać Profesjonalistami
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 marca 2022

Joanna - opinia wątek zamknięty Super wiedza Pani doktor Hanny Jasińskiej spokój i zrównoważenie oraz ogromna...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

Zofia - opinia wątek zamknięty Chciałabym jeszcze więcej, na razie mam górę
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Patrycja - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Wykwalifikowani specjaliści, potrafią pracować nawet z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

Dymitr - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz umówiłem się na wizytę z bólem zęba i nie sądziłem, że zostanę...
~Dymitr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Antoni - opinia wątek zamknięty Miła i profesjonalna, o którą wcale nie tak łatwo. Gorąco polecam!
~Antoni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Zadzwoniłam, przybyłam ekstrakcję Pani dr.Monika Wojnarska zrobiła niewiele...
~Dorota
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212

postów

137

wątków

do góry