Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur_87 - opinia Profesjonalnie i sympatycznie wykonane badania do kierowania pojazdami....
~Artur_87
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

PanMechanik - opinia Placówka fajnie podchodzi do świadectw morskich. Zrobiłem międzynarodowe,...
~PanMechanik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Bardzo słabo wątek zamknięty Strona internetowa nie istnieje, zarejestrowanie sie do lekarza to...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Pacjentka wątek zamknięty Korzystałam z zabiegów. Polecam miejsce
~Aneczka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

urażona wątek zamknięty Byłam tam u ortopedy. Dostałam skierowanie na rehabilitację. Doktor za...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Klinika spełniła moje oczekiwania. Miła obsługa, bardzo profesjonala,...
~Zadowolona pacjenta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

USG wątek zamknięty Polecam to centrum medyczne, z dnia na dzień zostałam zarejestrowana na...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

profesjonalizm wątek zamknięty Gorąco polecam zajęcia z fizjoterapeutami, pełny profesjonalizm i widać że...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Profesjonalnie i bardzo przyjemnie :) wątek zamknięty Szczerze polecam! Po pierwsze ze względu na świetną atmosferę, uprzejmość...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Bardzo ok wątek zamknięty Schludnie, czysto, nowy sprzęt. Rehabilitacja profesjonalna. Widać, ze sie...
~Greg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Świetna klinika!! wątek zamknięty Podczas wizyty w klinice, spotkałam się z profesjonalną obsługą....
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry