Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - ocena nowy temat Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług hydraulicznych, ale muszę przyznać,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 5 lipca 2024

Heniek - ocena nowy temat Hydraulik wykonywał u mnie skomplikowaną wymianę instalacji w całym domu....
~Heniek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 4 lipca 2024

Klaudia - ocena nowy temat Usługa hydrauliczna była na najwyższym poziomie, a hydraulik był niezwykle...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 3 lipca 2024

Zenon - ocena nowy temat Bardzo uprzejmy i kompetentny hydraulik. Rozwiązał problem z ciśnieniem wody...
~Zenon
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 2 lipca 2024

Hubert - ocena nowy temat Miałem poważny problem z rurami w domu i ten hydraulik naprawdę mnie...
~Hubert
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 1 lipca 2024

Kacper Sudczuk - ocena nowy temat Świetny specjalista! Hydraulik wykonał pracę bez zarzutów, bardzo dokładnie i...
~Kacper Sudczuk
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 30 czerwca 2024

Milena - ocena nowy temat Ten hydraulik to nie tylko świetny fachowiec, ale także bardzo miła osoba....
~Milena
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 29 czerwca 2024

Robert Górniak - ocena nowy temat Ten hydraulik jest prawdziwym profesjonalistą. Miałem problem z instalacją...
~Robert Górniak
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 28 czerwca 2024

Katarzyna S. - ocena nowy temat Znalazłam tego hydraulika przez polecenie i nie zawiodłam się. Pracował u...
~Katarzyna S.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 27 czerwca 2024

Kalina - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z usług hydraulika. Miałam problem z przeciekającym...
~Kalina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 26 czerwca 2024

Pola - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z usług tego hydraulika. Profesjonalne podejście,...
~Pola
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 czerwca 2024

Mateusz Gorczyca - ocena nowy temat Jestem pod wrażeniem uczciwości i terminowości tego hydraulika. Przyszedł na...
~Mateusz Gorczyca
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 24 czerwca 2024

Werka - ocena Miałam problem z cieknącym kranem i po wezwaniu hydraulika problem został...
~Werka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 16 czerwca 2024

Władysław - ocena Po szybkim i skutecznym zlokalizowaniu wycieku, firma natychmiast przystąpiła...
~Władysław
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 14 czerwca 2024

Iga - ocena Przed rozpoczęciem prac otrzymałam szczegółową wycenę, która była bardzo...
~Iga
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 13 czerwca 2024

Paulina - ocena Miałam awarię ogrzewania w środku zimy i ten hydraulik uratował mi życie!...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 13 czerwca 2024

Aneta - ocena Miałam problem z przeciekającą pralką i wezwałam tego hydraulika. Przyjechał...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 10 czerwca 2024

Dariusz - ocena Fachowiec zna się na rzeczy. Miałem problem z cieknącą rurą w piwnicy, który...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 9 czerwca 2024

Monika Zduńska - ocena Pan hydraulik okazał się prawdziwym profesjonalistą. Szybko i sprawnie...
~Monika Zduńska
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 7 czerwca 2024

Alina - ocena Usługi zasługują na najwyższą ocenę kompetentny, solidny i godny zaufania....
~Alina
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 6 czerwca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry