Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kacper - ocena Zdecydowanie polecam tego hydraulika. Miałem problem z instalacją...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 sierpnia 2024

Joanna Kruk - ocena Jestem bardzo zadowolona z usług tego hydraulika. Przyszedł na czas, był...
~Joanna Kruk
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 sierpnia 2024

Wioletta Sz. - ocena Hydraulik godny polecenia! Profesjonalne podejście do klienta, dokładność i...
~Wioletta Sz.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 sierpnia 2024

Nadia - ocena Hydraulik wykonał świetną robotę, naprawiając nasz przeciekający zlew. Był...
~Nadia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 sierpnia 2024

Filip - ocena Zleciłem wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej w całym domu. Prace zostały...
~Filip
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 sierpnia 2024

Anastazja - ocena Czułam się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty hydraulika w moim domu....
~Anastazja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 lipca 2024

Dawid - ocena Miałem awarię w domu i potrzebowałem pilnej interwencji. Hydraulik zjawił się...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 lipca 2024

Piotr - ocena Byłem pod wrażeniem profesjonalizmu tego hydraulika. Zajął się wymianą rur w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 lipca 2024

Renata - ocena Hydraulik wykonał świetną robotę, a po zakończeniu prac zostawił wszystko w...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 lipca 2024

Alina - ocena Profesjonalizm i fachowość to najlepsze słowa opisujące tego hydraulika....
~Alina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lipca 2024

Alicja - ocena Hydraulik okazał się nie tylko fachowcem, ale również bardzo miłą osobą....
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lipca 2024

Daniel Bocian - ocena Muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony z usługi. Hydraulik pojawił się...
~Daniel Bocian
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lipca 2024

Bednard - ocena Kiedy zepsuł mi się bojler, bałam się, że naprawa będzie kosztowna. Ten...
~Bednard
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lipca 2024

Newix - ocena Polecam wszystkim
~Newix
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lipca 2024

Leon B. - ocena Zdecydowanie polecam tego hydraulika. Praca wykonana bardzo starannie, a po...
~Leon B.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2024

Angelika - ocena Jestem pod wrażeniem umiejętności i podejścia do klienta. Hydraulik wykonał...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 lipca 2024

Aga - ocena Hydraulik był bardzo rzetelny i uczciwy. Dokładnie wyjaśnił, na czym polega...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lipca 2024

Marcin - ocena Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług hydraulicznych, ale muszę przyznać,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 lipca 2024

Heniek - ocena Hydraulik wykonywał u mnie skomplikowaną wymianę instalacji w całym domu....
~Heniek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 lipca 2024

Klaudia - ocena Usługa hydrauliczna była na najwyższym poziomie, a hydraulik był niezwykle...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 lipca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry