Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - ocena nowy temat Przyjechał na czas, od razu zdiagnozował problem i zaproponował najlepsze...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 5 października 2024

Adam - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne podejście. Hydraulik dotarł punktualnie, sprawdził...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 4 października 2024

Dominik - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony z usług tego hydraulika. Praca została wykonana...
~Dominik
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 1 października 2024

Jarosław - ocena nowy temat Hydraulik godny polecenia! Wymieniał całą instalację wodno-kanalizacyjną w...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 28 września 2024

Julia T. - ocena nowy temat Czułam się bardzo komfortowo, korzystając z usług tego hydraulika. Wszystko...
~Julia T.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 września 2024

Andrzej - ocena nowy temat Hydraulik wykonał swoją pracę szybko i bezbłędnie. Wszystko zostało porządnie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 września 2024

Barbara - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z usługi. Hydraulik wykonał montaż prysznica bez...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 23 września 2024

Halina - ocena nowy temat Ceny zgodne z wcześniejszym ustaleniem, żadnych niespodzianek. Hydraulik...
~Halina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 23 września 2024

Łukasz - ocena nowy temat Świetna robota! Facet naprawdę zna się na rzeczy. Przyjechał punktualnie,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 września 2024

Małgorzata - ocena Hydraulik uratował mnie w kryzysowej sytuacji. Kiedy mój zlew nagle przestał...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 16 września 2024

Ada - ocena Miałam problem z zatkanym odpływem, który okazał się trudniejszy do naprawy,...
~Ada
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 września 2024

Jarosław - ocena Super profesjonalista! Wymiana rury w łazience przebiegła bezproblemowo, a...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 sierpnia 2024

Adam Z. - ocena Bardzo dobry specjalista. Podczas instalacji nowego bojlera doradził mi kilka...
~Adam Z.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 sierpnia 2024

Marek Owczarzuk - ocena Miałem problem z przeciekającym kranem, który próbowałem naprawić...
~Marek Owczarzuk
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 sierpnia 2024

Patrycja - ocena Świetny fachowiec! Był bardzo dokładny i zadbał o to, żeby nie narobić...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 sierpnia 2024

Krystian - ocena Solidny fachowiec, który zna się na rzeczy. Robota wykonana szybko i bez...
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 sierpnia 2024

Rozalia - ocena Profesjonalista w każdym calu! Naprawa została wykonana sprawnie i dokładnie,...
~Rozalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 sierpnia 2024

Barbara - ocena Hydraulik wykonał pracę bardzo starannie. Zwrócił uwagę na każdy szczegół i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 sierpnia 2024

Emilia - ocena Jestem bardzo zadowolona z usług tego hydraulika. Był punktualny, uprzejmy i...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 sierpnia 2024

Jakoniuk Damian - ocena Solidna robota, wszystko działa jak należy. Pan hydraulik zna się na swoim...
~Jakoniuk Damian
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 sierpnia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry