Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewelina Wąsowska - opinia Pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm. Wygrana sprawa, jest najlepszą...
~Ewelina Wąsowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Kinga - opinia Najlepsza kancelaria w Gdańsku - rzetelna, skuteczna i posiadająca...
~Kinga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2022

Kora - opinia Pani Mecenas Ewelina Baranowska-Haber to profesjonalistka najwyższej klasy....
~Kora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Ania - opinia Korzystałam z usług Pana Mecenasa Błażeja Haber i mogę z czystym sumieniem...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Łukasz - opinia Gorąco polecam Kancelarię Haber & Haber. W każdym aspekcie naszej współpracy...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 maja 2022

Andzi - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim panią Ewelinę bardzo mi pomaga w moich sprawach. Jestem jej...
~Andzi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

Tom - opinia wątek zamknięty Najlepsza pani Mecenas z jaką miałem do czynienia. Zaangażowana. Bez względu...
~Tom
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

Grażka - opinia wątek zamknięty Pan Mecenas Błażej to doskonały adwokat mogłabym się nawet pokusić o...
~Grażka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

Maciek - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas jest bardzo rzeczową, konkretną i uczciwą osobą. Nigdy nie mydli...
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Dziekuje Pani Mecenas za prowadzenie kilku moich spraw na przelomie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Hanna - opinia wątek zamknięty Skuteczna usługa, kontakt o każdej godzinie. Jestem bardzo zadowolona z...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Jarek - opinia wątek zamknięty Nieoceniona osoba, bardzo sympatyczna i wrażliwa. Zawsze przyjmuje klienta z...
~Jarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Roman - opinia wątek zamknięty Szanowna Pani Mecenas dziekuje za poprowadzenie mojej sprawy i zakończenie...
~Roman
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Świetna kancelaria i doskonała obsługa. Pani mec. Ewelina Baranowska-Haber w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

S - opinia wątek zamknięty Mialam okazje korzystać z usług kancelari kilkukrotnie i z pełnym...
~S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Andrzej Borek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z poprowadzonej sprawy. Polecam!
~Andrzej Borek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

Małgorzata Górecka - opinia wątek zamknięty Polecam, ogromne zaangażowanie i profesjonalizm.
~Małgorzata Górecka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam kancelarię, profesjonaliści!
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

MM - opinia wątek zamknięty wszystko ok, jestem zadowolona dziękuję
~MM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Marcin Tarnowski - opinia wątek zamknięty Polecam mec. Błażeja Haber. Prawdziwy Profesjonalista. Wysoki poziom...
~Marcin Tarnowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry