Hair Club

Fryzjerzy

Gdynia, Stefana Batorego 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malgorzata - opinia wątek zamknięty Specjalistka obdażona talentem, ktorego nie zmarnowala. Rozwija się,...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Jestem z Panią Marią od 4 lat. Początkowo w Gdańsku potem już w Gdyni. Nigdy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Miał być bursztynowy blond a wyszłam w zielonych.... niestety 440 złoty w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

Fryzura ok ale. wątek zamknięty Trafiłam chyba na zly dzien w salonie. Atmosfera okropna! Właścicielka z...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Jestem klientką HairClub od ponad dwóch lat i serdecznie polecam skorzystanie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Polecam! wątek zamknięty Salon godny polecenia. Pani Maria profesjonalnie podeszła do moich oczekiwań...
~Iwona z abrahama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Bezkonkurencyjna! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam. Ja długo szukałam dobrego fryzjera, aż trafiłam na P....
~Justyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Najlepszy salon w Gdyni! wątek zamknięty Przez wiele lat bałam się fryzjera bo mało kto potrafił ogarnąć moje trudne...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Polecam Panią Klaudię wątek zamknięty Do Hair Club trafiłam za „moją” Panią Klaudią. Serdecznie polecam Jej usługi....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Polecam!!!! wątek zamknięty Profesjonalizm, rewelacja, satysfakcja
~Ada
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Super salon!!! wątek zamknięty Genialna, kreatywna, wspaniała. P. Maria jest bezkonkurencyjna
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

genialny salon!!! wątek zamknięty Mąż strzyże się u p. Elwiry - jest wreszcie świetnie obcięty! Pani ta jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

P.Maria wątek zamknięty Korzystałam z usług- bardzo polecam p. Marię- również poleconą mi przez...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Cudownie wątek zamknięty Korzystam z usług p. Marii od kiedy przeniosła się do Gdańska. Jest genialnym...
~O.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry