Hair Gallery

Fryzjerzy

Gdańsk, Grobla I 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia Brak jakiegokolwiek poszanowania klientów. Osoba zajmująca się recepcją...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

B.B - opinia wątek zamknięty Pan Szymon zdecydowanie przeprowadził mnie przez moje traumy-( nabyte po...
~B.B
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Profesjonalizm! wątek zamknięty Dla mnie najlepszy salon fryzjerski w Trójmieście! Profesjonalizm, ciepła...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Nieuzasadniona drożyzna . wątek zamknięty W czasie kilku miesięcy ceny zostały podwyższone dwukrotnie , o blisko 100...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Polecam! Świetny Fryzjer! wątek zamknięty Fryzjer jakiego długo szukałam! Po strzyżeniu u innego fryzjera musiałam...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Pan Marcin kapitalnie sobie poradził ze zbrodnią którą popełniłam...
~Tonia Stein
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Wiele szumu o nic wątek zamknięty Czekałam 3 miesiące na wizytę. Mimo że to kuriozalne, nie odwiodło mnie od...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Best in town wątek zamknięty Świetne fryzjerstwo, doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm + dziś darmowa...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Zawiedziona wątek zamknięty Dokładając do poniższej opinii, po miesiącu od farbowania za 650 zł włamało...
~Były stały klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Niestety zawiedziona wątek zamknięty Byłam drugi raz u Pana Szymona, po pierwszym razie byłam bardzo zadowolona....
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Polecam wątek zamknięty Salon poleciła mi koleżanka, skorzystałam kilka razy. Jestem bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Polecam p.Sebastiana! wątek zamknięty Po odwiedzeniu kilku różnych salonów w Gdansku Głównym, trafiłem do Pana...
~AJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Dr fryzjer uratował moje włosy wątek zamknięty Kochany dr fryzjer szymon & team uratował moje włosy kolor samopoczucie...
~grazia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Dziękuje z całego serca! wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Wiolę, która razem z Panem Szymonem spędziła nad...
~Mary
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

wd - opinia wątek zamknięty Dla mnie najlepszy salon w jakim kiedykolwiek bylam :) polecam
~wd
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Bardzo. wątek zamknięty Młoda, kolorowa, znająca się na rzeczy ekipa. Wszyscy uprzejmi, naturalnie...
~Em
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2013

wizyta w salonie Szymona Niemczyńskiego w Gdańsku - opinie wątek zamknięty W poniedziałek, 2 września 2013, wraz z koleżanką wybrałyśmy się na trwałą do...
~Oktawia Gorzeńska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

ola - opinia wątek zamknięty Powiem tak..mam 32 lata prawdziwego fryzjera szukam od jakis 15 lat....
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Klijentka - opinia wątek zamknięty Troche rozczarowana podejścia do klijenta niz sama usługa! Pana Szymona...
~Klijentka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

srednio wątek zamknięty pan Szymon nadrabia gadka, nie mowie ze jest zly , ale naprawde pzecietny,...
~paula
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

44

wątków

do góry