Hair Studio De Luxe

Fryzjerzy

Gdańsk, Złota Karczma 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ktos tu niezle naslodzil wątek zamknięty Prawdabo tym salonie jest taka, ze trudno napisac dobra opinie wobec jakosci...
~Graza
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Polecam Polecam Polecam wątek zamknięty Dotąd byłam już kilkakrotnie w studio, natrafiłam na kilku specjalistów i...
~Julka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Strzyżenie męskie w Studiu Terefenko - polecam. wątek zamknięty Dzięki Studiu Terefenko na Matarni nie muszę już marnować połowy dnia na...
~Paweł K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Polecam ! wątek zamknięty Pierwszy salon, z którego mój syn wyszedł zadowolony. Polecam Panią...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Polecam ;) wątek zamknięty Każda wizyta w salonie to gwarantowana satysfakcja, atmosfera i usługi z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Negatywna wątek zamknięty Wyszłam, podcięcie, czesanie i musiałam iść do innego zakładu aby ratować co...
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

polecam panią Izę wątek zamknięty Bardzo profesjonalna fryzjerka, mogę polecić z całym sumieniem, z jej usług...
~Edyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2016

Delikatnie mówiąc SŁABO wątek zamknięty Drugie podejście do tego salonu i jednak JESTEM NA NIE . Tym razem Pan Rafał...
~Ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2016

Pan Jarek wątek zamknięty Polecam wszystkim tego fryzjera,wspaniała obsługa,dokładność,cierpliwość i...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Salon bardzo niskiej jakości. Korzysałam z usług pani NATASZY oraz pani Izy. wątek zamknięty Korzystałam z tego salonu dwa razy. U pani Nataszy upinałam 5 letniej córce...
~Emi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Słabo wątek zamknięty Po pierwsze klient nie jest informowany ile zapłaci za daną usługę, tak...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Lipa wątek zamknięty Fatalna jakość ścięcia. Brak dokładności strzeżenia. W cenniku jest...
~Mat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Fryzjer wątek zamknięty Poszukuje Pani Wioletty która pracowała w tym salonie. Świetna fryzjerka ale...
~Seba
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Pani Wioletta - niesamowity fryzjer wątek zamknięty Pierwszy raz na prawdę fryzjer mnie zrozumiał :) Prosiłam o to, aby...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2014

Jestem zadowolona z usługi ale nie z ceny wątek zamknięty Bardzo sympatyczna fryzjerka, ze strzyżenia i koloryzacji jestem zadowolona....
~była klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Pani Iza:) wątek zamknięty Z czysty sercem polecam wizyte u Pani Izy,od dłuzszego czasu nie moglam...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2015

gorąco polecam :) wątek zamknięty najlepszy salon fryzjerski w jakim byłem. Świetni fryzjerzy, fajny wystrój,...
~stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Za Izą na koniec świata ;) wątek zamknięty Polecam fryzjerkę Izę .Super koloryzacja ,pielęgnacja włosów ,strzyżenie...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

polecam Panią Izę! wątek zamknięty W myśl zasady tam klient jest tam, gdzie jest jego fryzjer! :) polecam to...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

TALENT I PASJA 😊 wątek zamknięty POLECAM panią Izę. Fryzjer z talentem, kreatywnością a przede wszystkim...
~Graża
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry