Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gosia - opinia wątek zamknięty PIERWSZE WRAŻENIE TO ZIMNO I RZECZYWIŚCIE ATMOSFERA BARDZO RODZINNA.....MOŻE...
~gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

kupon z grupona wątek zamknięty Salon niewielki..bez polotu ...domowa atmosfera...ale !!!...usługa wykonana...
~Ja.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

:) wątek zamknięty Rowniez oferta z groupona. Zaczne od pierwszego wrazenia: wystroj przyjemny....
~isia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

super wątek zamknięty oferta z groupona- miła atmosfera, włosy super, paznokcie w dużo lepszym...
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

Emka - opinia wątek zamknięty Jak ktoś lubi wesołą, jak niektórzy piszą 'domową' atmosferę, to mogę...
~Emka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

Magda - opinia wątek zamknięty Mam pięknie opiłowane paznokcie, ładnie wycięte skórki (w wielu salonach...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

SALON BEZ SNOBISTYCZNEGO ZADĘCIA wątek zamknięty Polecam tym, którzy przez relaks rozumieją możliwość pogawędzenia na...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Byłam dzisiaj.. wątek zamknięty I warto było poczekać chwilę, bo efekt jest rewelacyjny:)Lubię osoby...
~gwiazdka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

magda - opinia wątek zamknięty hmm...wszystkie pozytywne opinie pisane w tym samym stylu, "gorąco polecam"...
~magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Dla mnie rewelacja!!! wątek zamknięty Skorzystałam dziś z usług tego salonu za pomocą kuponu Groupon. Jestem...
~Kasia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

żenada wątek zamknięty Jeśli ktoś chce się zrelaksować po pracy w ciszy , spokoju i miłej atmosferze...
~Ania
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

POZYTYWNIE . wątek zamknięty ODWIEDZIŁAM STUDIO NAJSS WCZORAJ. WRÓCIŁAM STAMTĄD POZYTYWNIE ZAKRECONA....
~ŻANETA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

Salon to pomyłka wątek zamknięty Przyłaczam się do słów Pani Agaty. Salon chciał się rozreklamować a zrobił...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Gabi - opinia wątek zamknięty Zgadzam się z panią Agatą.Straszny harmider,opóźnienia,bardzo zimno i efekt...
~Gabi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Antyrelaks! wątek zamknięty Skorzystałam z kuponu Groupon na masaż głowy, terapię ozonową, strzyżenie z...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

ogromna pomyłka wątek zamknięty Kupiłam kupon do tego salonu na stronie Groupon i jakże wielkie przeżyłam...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 listopada 2010

postrzepione wlosy wątek zamknięty nie polecam. mam cienkie wlosy i tak mi je postrzepiono ze wygladaly jakbym...
~dana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

rewelacja wątek zamknięty BYŁAM DZIS NA BALEJAGE I POWIEM WAM ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA SUPER...
~EWCIA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lutego 2009

solarium wątek zamknięty zachecam i polecam solarium jast czysciutkie,eleganckie,sa najnowsze lampy z...
~irena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 stycznia 2009

maja wątek zamknięty bylam nie dawno jest super jestem zadowolona idealny kolor mi dobrano...
~majka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

42

wątków

do góry