Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - ocena Dla p. Moniki ważne jest by klient był nie tylko zadowolony, ale by efekt...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

Anna - ocena Pani Monika jest świetną fryzjerką, po strzyżeniu włosy ukladaja sie...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2024

Monika - ocena Jestem bardzo zadowolona ,moje włosy jeszcze nigdy nie wyglądały tak pięknie...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

KChili - ocena Bardzo profesjonalne i odpowiedzialne podejście do klienta. Jestem zachwycona...
~KChili
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Sylwia - ocena Jestem absolutnie zachwycona profesjonalizmem pani Moniki i jej wiedza -...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 lutego 2024

Joanna Wlodarczyk - ocena Pani Monika to nie tylko profesjonalna fryzjerka, ale też miła i...
~Joanna Wlodarczyk
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 stycznia 2024

Ela - ocena Wizyta pierwszy raz. Pani Monika bardzo sympatyczna, a zarazem profesjonalna....
~Ela
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Emilia - ocena Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Moniki. Profesjonalizm, duża wiedza...
~Emilia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Olga Płusa - ocena Pani Monika wyróżnia się spośród innych usługodawców, cechuje ją...
~Olga Płusa
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Aleksandra - ocena Monia to najlepsza fryzjerka , atmosfera w salonie to podstawa a u niej...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Salon Fryzjerski - ocena bardzo pozytywnie wspominam wszystkie uslugi u pani moniki keratynowe...
~Salon Fryzjerski
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Barbara - ocena Super strzyżenie i atmosfera
~Barbara
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Kamsi - ocena Usługi są w pełni profesjonalne, salon przytulny, elegancki i z "duszą"....
~Kamsi
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Jola - ocena Miejsce zdecydowanie na wysokim poziomie indywidualne podejście, pasja...
~Jola
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 stycznia 2024

gosia - ocena miła atmosfera, urocza P. Monika, jestem zadowolona zarówno z koloryzacji jak...
~gosia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Monika - ocena Przemiła obsługa, pełen komfort i relaks. Wszystkie zabiegi na wysokim...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Joanna - ocena Poleca Panią Monikę , ma rękę do włosów , moje akurat uratowała ! Bardzo...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 stycznia 2024

Agnieszka - ocena Wizyta w salonie jak zwykle spełniła moje oczekiwania.Bardzo dziękuje Pani...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Aga - ocena Do pani Moniki chodzę już drugi rok i bardzo cenię jej usługi,gdyż...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Marylka - ocena Pełen profesjonalizm, sympatyczna obsługa, naprawdę godne polecenia ⭐⭐⭐⭐⭐
~Marylka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry