Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sandra - opinia wątek zamknięty W końcu znalazłam fryzjerkę jak ze snów! Idealnie doradzi, wysłucha,...
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Byłam, wrócę, polecam! wątek zamknięty Zaciekawiona licznymi pozytywnymi opiniami zapisałam się do tej nowej...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Po prostu najlepsza! wątek zamknięty Nie ma co wiele pisać, Monika jest fryzjerką z powołania i wkłada 100% serca...
~Lena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Świetna w każdym calu, polecam! wątek zamknięty Długo szukałam fryzjera, gdzie będę czuła się swobodnie a przede wszystkim...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Karina - opinia wątek zamknięty Dotąd fryzjerzy obiecywali mi jedno, a wychodziło drugie. U Pani Moniki przy...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Polecam ! wątek zamknięty Miałam okazje po raz kolejny korzystać z usług Pani Moniki ! Jest niezawodna...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Polecam wszystkim wymagającym Paniom :) wątek zamknięty Wspaniała kobieta która rozumie potrzeby i wprawia włosy w cudowny stan :)...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Polecam i będę polecać! :) wątek zamknięty Bardzo profesjonalne usługi fryzjerskie!! Gorąco polecam z całego serca ....
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Najlepsza fryzjerka w Trójmieście! wątek zamknięty Miła, dokładna, profesjonalna, niesamowicie kreatywna fryzjerka mojego...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Polecam;)) wątek zamknięty Polecam. Nie każdy potrafi zrobić dobrze sombre, ale Monika jest w tym...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Jestem mega zadowolona z wizyty Pani Moniki. Oddając się w jej ręce po raz...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Super!!! wątek zamknięty P. Monika jest naprawdę super fryzjerką. Potrafi słuchać klienta. Z pasemek...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Zdcydowanie polecam! :) wątek zamknięty Od Pani Moniki zawsze wyszłam zadowolona, gorąco polecam, profesjonalizm 100℅!!!
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Rewelacja!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Pełny profesjonalizm! Pani Monika jest czarująca, umie...
~Alicja Morena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Super Fryzjerka wątek zamknięty Polecam Panią Monikę robi śliczne fryzury i koloryzacje włosów :)
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Fryzjer z empatią wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Mobilnego Fryzjera. Ogrom wiedzy w parze z...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Polcam wątek zamknięty Bardzo polecam!super podejście, bardzo cierpliwa, wesoła , fachowa!...
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Gdynianka poleca:) wątek zamknięty Bardzo polecam Panią Monike:) pamięta dokładnie za każdym razem co robiłyśmy,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Fryzura Sylwestrowa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uczesania, trzymało się ono całą noc i naprawdę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Świetna profesjonalistka! wątek zamknięty Gorąco polecam, Monika pracuje z sercem, a nie z zegarkiem, przykłada uwagę...
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry