Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tenis: Bardzo polecamy! wątek zamknięty Trafiliśmy tutaj po perturbacjach z innymi klubem tenisowym... Jesteśmy pod...
~MACIEJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Półkolonie dla dzieci wątek zamknięty Moje dziecko brało udział w 5dniowych półkoloniach w Sport Parku i muszę...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Fajne miejsce wątek zamknięty Często przychodze na Badmintona, ceny moze nie są niskie ale uważam ze...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Boiska do badmintona super, ale ceny z kosmosu. wątek zamknięty Boiska do badmintona są wysokiej jakości, jest profesjonalna wykładzina,...
~Matti
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

tenis, babinton wątek zamknięty fajny obiekt, fajne hale, dobry klimat, kadra trenerska na poziomie, dobra...
~mietek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Ocena byłaby pozytywna gdyby nie cena za godzine gry w badmintona 40zł wątek zamknięty która jest latem nie do zaakceptowania. Raz skorzystałem, kort super ale...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Iwona Korybalska - opinia wątek zamknięty Moje dzieci uczyły sie tenisa w szkółce. Zajęcia były urozmaicone: tenis z...
~Iwona Korybalska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Lekcje grópowe wątek zamknięty Średnio, trenerzy się bez przerwy zmieniają i prawie w ogóle nie tłumaczą...
~Katarzyna lewkowicz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

super miejsce;) wątek zamknięty fajne miejsce z klimatem,jakosc kortow bardzo dobra ,sympatyczna...
~Stala bywalczyni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

Bardzo fajna hala wątek zamknięty Polecam. Korzystałem wiele razy i bardzo dobrze się grało.
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

Lekcje indywidualne zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Bylem w hali i mialem lekcje z trenerem , mial byc staly ale co chwile sie...
~grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry