Hallera
~Kierowca
91.206.244.*
(14 lat temu) 24 maja 2012 o 22:37
Kto się spotkał z chamstwem na ulicy Hallera a dokładnie pas, który służy do skrętu na stocznie służy również do jazdy na wprost?
I przez kogo te korki - może postawić znak na zamek coś by pomogło?
Szczerze to jazda tą trasą na prawdę uczy człowieka chamstwa.
0
0