Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pawel - opinia nowy temat Samochody czyste i zadbane. Duży wybór samochodów w przystępnej cenie.napewno...
~Pawel
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 10 marca 2020

Krzysztof - opinia nowy temat Same piątki tyle w temacie pozdrawiam
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2020

Kamil - opinia Pełen profesjonalizm od zamówienia auta na stronie do jego oddania. Auto...
~Kamil
-

dodano: 9 lutego 2020

Iwona - opinia Zdecydowanie polecam. Najlepsza wypożyczalnia przy lotnisku w Gdańsku....
~Iwona
-

dodano: 8 lutego 2020

Wojtek - opinia Jestem bardzo zadowolony z oferty wypożyczalni Halo Rent. Przystępne ceny...
~Wojtek
-

dodano: 1 lutego 2020

Kicia - opinia Rewelacja . Konkretna firma nastawiona na dobro klienta. Polecam wszystkim....
~Kicia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2019

Kasia - opinia Bardzo ale to bardzo przemiła obsługa Korzystałam wielokrotnie i nadal będę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 listopada 2019

Wojciech K. - opinia Polecam wszystkim, dobra oferta, cena przystępna, auto zadbane.
~Wojciech K.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2019

Auto Jestem bardzo zadowolony z tej wypozyczalni Auta zadbane śliczne i do tego...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Marian - opinia Jestem zadowolony z firmy. Zamówiony sam.dostawczy był przygotowany o...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2019

Zdecydowanie polecam !!! Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra wypożyczalnia, mają nowe samochody i...
~Daniel
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2019

Opinia Polecam Jestem zadowolona z kontaktu,obsługi jak i rowniez z wypożyczonego auta
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry