Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janusz - opinia Jestem bardzo zadowolony . Pełny profesjonalizm
~Janusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Grazyna M - opinia To najlepsza wypożyczalnia spośród kilkunastu z których korzystałam w wielu...
~Grazyna M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Anna Pogorzelski - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z wypozyczalni Halorent i polecamy. Grzeczna...
~Anna Pogorzelski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

Natalia - opinia Przemiły Pan, auto rewelacja. Na pewno skorzystam jeszcze raz! Pozdrawiam ;)
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Tomek - opinia Zadowolony jestem w 100%t dlatego że miałem wykupione ubezpieczenie nie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

Dorota - opinia Polecam! Jestem zadowolona z usług tej firmy
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Andrzej - opinia Przed wypożyczeniem samochodu przeczytałem opinie klientów na temat tej...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 czerwca 2022

Daniel Jaschke - opinia Mieliśmy okazje po raz pierwszy korzystać z wypożyczalni samochodów halorent....
~Daniel Jaschke
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2022

J. Lasiewicz - opinia Po kilku latach nieobecności w kraju, miło było trafić na świetną firmę z...
~J. Lasiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Patryk K. - opinia wątek zamknięty Błyskawiczne odebranie oraz zdanie auta; samochód wytrzymał ponad 2500km bez...
~Patryk K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

zobzbojak - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wypożyczonego auta jak i samej wypożyczalni,...
~zobzbojak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Samochód sprawny i szynki, miła oraz profesjonalna obsługa....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Piotrek - opinia wątek zamknięty Super Wypożyczalnia każdemu polecam
~Piotrek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Artur - opinia wątek zamknięty Szybka , mila I profesjonalna obsluga. Jezdzilismy razem z zona Toyota Aygo....
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Patryk - opinia wątek zamknięty Najlepsza wypozyczalnia na gdanskim lotnisku. Wszystko jak nalezy: flota,...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Tomasz Harabin - opinia wątek zamknięty Firmę polecił mi kuzyn ,dla mnie rewelacja pod każdym względem szczerze polecam
~Tomasz Harabin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Geno - opinia wątek zamknięty Mila obsluga, Latwosc wynajmu, zero kosztow ukrytych. Polecam
~Geno
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Cezary Porowski - opinia wątek zamknięty Mila obsluga, dobre ceny I fajne auta, Polecam :)
~Cezary Porowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Rafal - opinia wątek zamknięty Najlepsza wypożyczalnia w Trójmieście. Bardzo miła obsługa.Pelen profesionalizm.
~Rafal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Paweł Stachelski - opinia wątek zamknięty Wynajmowałem pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony, samochód czysty,...
~Paweł Stachelski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry