Widok

Handel internetowy

Dzień dobry. Chciałabym poznać waszą opinię na temat tego, co najlepiej teraz sprzedawać w internecie. Jakich sklepów wam brakuje? Aktualnie panuje koronawirus i myślę o załozeniu własnego biznesu. Przejrzałam różne artykuły w internecie na stronach typu itWiz https://itwiz.pl/e-handel-koronawirus-rosnie-sprzedaz-online-liczba-nowych-sklepow-internetowych/
i zastanawiam się czy warto w ogóle myśleć o takim biznesie. Dziękuję za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy jest sens, bo rynek jest już przesycony wszystkim, korona z czasem odejdzie i wszystko wróci do normy. Ja kiedyś tez prowadziłem sklep internetowy, nawet z usługą dostawy do klienta lokalnie. Choć moje ceny były bardzo niskie w porównaniu do konkurencji to i tak się nie przebiłem. Ludzie wolą zapłacić więcej, ale z pewnego źródła, tym bardziej że teraz praktycznie każdy sklep z mydłem i powidłem jak supermarket prowadzi też sklep internetowy z którym nie masz szans konkurować.
Musiałabyś znaleźć produkt bardzo niszowy który nie jest sezonowy i wypracowałby profit na ilości a nie na dużej marży jednostkowej. Niestety w tej chwili nic nie przychodzi mi do głowy.
U mnie na osiedlu właśnie otworzył się mały sklepik z produktami bio. Nie wiem jaki był zamysł właściciela, ale gratuluje odwagi za otwarcie sklepu w takim miejscu gdzie praktycznie poza mieszkańcami idącymi na parking praktycznie nie ma żadnego ruchu pieszego.
W każdym razie życzę powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasycony? Moim zdaniem właśnie handel internetowy ma największy sens.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie masz tutaj rację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

do góry