Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
as - opinia wątek zamknięty dziekuje pani Ani za pomoc w wynajeciu mieszkania - biuro mega profesjonalne,...
~as
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2021

ocena współpracy wątek zamknięty Duże, duże doświadczenie. Sprzedaż mieszkania odbyła się błyskawicznie -...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Bardzo dobra obsługa. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pracy osób pracujących w Agencji. Kupujący...
~anpi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Bardzo dobre biuro, aktywne, komunikatywne. wątek zamknięty zaangażowanie, zawsze odbieranie telefonów i smsów. Jestem z Wroclawia i...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Bardzo profesjonalna Pani, sprzedaż mieszkania została przeprowadzona...
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Małgorzata wątek zamknięty Witam, przesyłam serdeczne podziękowania Pani Annie Wolskiej z Biura Hanna,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Leszek wątek zamknięty Bardzo miłe, rzetelne i osobiste zaangażowanie przy obsłudze klienta, szeroka...
~Leszek Dastych
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Polecam Biuro Nieruchomości HANNA wątek zamknięty Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości HANNA. Skorzystałam z pośrednictwa...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Solidna firma wątek zamknięty W 2016 roku chcialam sprzedac mieszkanie. W biurze Hanna zapowiedziano mi...
~Anna Pilger
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

BARDZO POLECAM wątek zamknięty PROFESJONALIZM i WIEDZA
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry