Hanoi Pho

Bary Jedzenie na wynos

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joszka - opinia Fajna restauracyjka, duży wybór dań, umiejscowiona w fajnym miejscu - można...
~Joszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

fakiroza - opinia wątek zamknięty Najlepsze Pho w Gdyni, ekstra jakość do ceny, polecanko!
~fakiroza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Fatalna dostawa wątek zamknięty Nie polecam jedzenia z dowozem! Narwany kierowca bez krzty kultury wjedzie w...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Tragedia jedzenie wątek zamknięty W miejscu bywalem pare razy w ostatnich latach, nigdy nie spodziewalem sie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Sobotni wypad wątek zamknięty Jako że bywałem tam za czasów A-dong,postanowiłem wejść na jedzenie z...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

miło i szybko wątek zamknięty Bardzo szybka dostawa, miły dostawca. Jedzenie delikatnie przyprawione,...
~Nadia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Nie polecam masakra kucharz chyba sie zmienil Dania nie przyprawione...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Masakra wątek zamknięty Na jedzenie czekałam prawie 3 godziny. Gdy dzwoniłam zeby sie dowiedzieć o to...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

jedzenie tak, ale tylko do domu wątek zamknięty Mam mieszane uczucia. Nie jadłam tam kaczki, ani jakis innych wymyślnych dan....
~pandzik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Super! wątek zamknięty Nie rozumiem negatywnych opini, ale to moze dlatego ze bylem w omawianym...
~Bartek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Rewelacja.... wątek zamknięty Ludzie jakie Wy tu bzdury piszecie ręce opadają byliśmy tam dzis na kolacji w...
~Mirek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Gitttt... wątek zamknięty Nie mam zielonego pojęcia o czym wy piszecie? W okresie od 28.10.2016 do...
~Amaro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Nie polecam wątek zamknięty Jadłem tam często gdy za barem stała uśmiechnięta blondynka. Zawsze miła...
~Miko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

DRAMAT!!!!! SMRÓD - ODRADZAM!!!!! wątek zamknięty Witam, z reguły nie pisze opinii o restauracjach ale to co dostaliśmy w...
~DDD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Tragedia wątek zamknięty Zamowilam tofu slodko kwasne, dostalam namoczone kotlety sojowe w sosie. Gdy...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Słabizna wątek zamknięty Makaron z zupki chińskiej przyprawiony sosem sojowy i warzywa z przypadku to...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

niechlujność, okropna obsługa klijenta wątek zamknięty Wybrałem się z rodziną na obiad i jestem bardzo rozczarowany obsługą......
~jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Odradzam szczerze ...lepszy spożywczy wątek zamknięty Wróciłem przed chwilą - nabrałem się że to stary A-Dong - w sali jadalnej...
~Miki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Dziwnie... wątek zamknięty Do tego lokalu zaglądamy raz na kilka miesięcy. Nie wiem, która to już zmiana...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

masakra,masakra wątek zamknięty Wnetrze lokalu,porazka,smrod potraw i zaduch,nie pozwala tam siedziec dluzej...
~la
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

42

wątków

do góry