Haos

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edi - opinia Bardzo dobre jedzenie i super sprawna obsługa. Niestety w lokalu jest gorąco...
~Edi
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Kaska - opinia Dla mnie osobiscie rewelacja dla podniebienia Polecam
~Kaska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

m. - opinia Wszystko super perfekcyjnie, oprócz... zapachu kuchni, który zostaje z nami...
~m.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Marko - opinia Bardzo dobre jedzenie. Szybkie i ładne podanie. Wszystko na 6 ;)
~Marko
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń. Jedzenie dobre, obsługa dobra. Dość długi czas...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Weronika - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, niestety po raz kolejny jestem rozczarowana a chciałam dać...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 września 2021

Andre - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Bylem raz więcej nie przyjdę
~Andre
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, ogólnie nie polecam, stoliki większość dwuosobowe, bardzo blisko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Anja - opinia wątek zamknięty Błagam zróbcie coś z tym pad thai’em... !!!! zawiodłam się niesamowicie......
~Anja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Km - opinia wątek zamknięty Obsługa dramatyczna, koleś w okularach jeszcze w miarę ok, ale ten drugi z...
~Km
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 listopada 2019

Smaczna kuchnia azjatycka z tragiczną obsługą wątek zamknięty Potwierdzam opinie iż miejsce jest klimatyczne i można dobrze zjeść. Lubię...
~Bernie
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzonko inne niż gdzie indziej
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Słaba inwencja tworcza wątek zamknięty Potrawy w restauracji w niczym nie przypominają klasyków kuchni azjatyckie....
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2019

pyszne! wątek zamknięty przepyszne jedzenie! Kazdy znajdzie cos dla siebie. Polecam w 100%
~Kasiula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

po prostu niesmaczne... wątek zamknięty Restauracji Haos daliśmy dwie szanse-pierwsza wizyta nie najgorzej, szału nie...
~jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Dania w niczym niepodobne do oryginałów wątek zamknięty Padthai był po prostu słaby, mięso gumowate i bez smaku. Zupa Tom Yum jak...
~A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Za słodko wątek zamknięty Niestety jedynym dużym plusem wystrój.Jedzenie -sam cukier.Nie wrócę tam
~Średnio
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

Szczerze odradzam - zepsute urodziny wątek zamknięty Ja też, jak niektórzy poprzedni oceniający dostałam zamiast dania głównego...
~Lidia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2018

Bardzo Smacznie wątek zamknięty Obsługa sprawna, na dania nigdy nie czekamy długo. Dziwią mnie opinie o...
~Jasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

słodko słodko mdło wątek zamknięty słodko słodko mdło obsługa (sali) wygląda jakby się starała - ale sobie nie...
~Kami
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry