Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze polecam! wątek zamknięty Doskonała jakość usług za przystępną cenę. Piesek zawsze jest ostrzyżony...
~Aston
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Dobra jakosc i dobra cena wątek zamknięty Dobra jakosc i dobra cena
~Sandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Labrador Taro wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Z moim "pieskiem" udałem się na wyczesanie podszerstka...
~Filip
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

York o Imieniu Max wątek zamknięty Mój piesek przyszedł trochę zaniedbany.... Został ostrzyżony i wykąpany przy...
~Sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

bolończyk Pusia wątek zamknięty Już trzykrotnie korzystałam z usług salonu Happy Dog z moją suczką Pusią....
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

POLECAM WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM CZWORONOGÓW!!!!!! wątek zamknięty Od roku jestem, a właściwie mój pies stałym bardzo zadowolonym klientem (ja...
~Maciek i Argo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Shih Tzu-Bańka wątek zamknięty Z przyjemnością mogę polecić Państwu Salon Happy Dog :) Była to nasza...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Maltańczyk wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten salon. Pani miła, z odpowiednim...
~właścicielka Bonnie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Iwona właścicielka Paka - opinia wątek zamknięty Polecam salon bardzo miła obsługa jestem bardzo zadowolona z usług ceny są...
~Iwona właścicielka Paka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Basenji wątek zamknięty Zachęcam wszystkich właścicieli piesków. Piękny i profesjonalnie wyposażony...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Maltańczyk wątek zamknięty Polecam wszystkim ten salon, pani która zajęła się moim" mega upartym...
~Ola W.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Uwaga Westy wątek zamknięty Obsługa miła,itd, wszystko pięknie,pies wytrymowany chyba ( jak nie...
~Etunia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Wspaniały salonik dla psów wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Happy Dog. Szalenie przyjazna atmosfera,...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry