Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sławek - opinia wątek zamknięty Tłok w salonie, ....ale wśród personelu. Dziewczyny miłe, ale mogłyby być...
~Sławek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2020

Jula - opinia wątek zamknięty Dziękuję, za cierpliwość do Luny (west - z ciężkim i wyjątkowym charakterem)...
~Jula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

Polecam, super salon ! wątek zamknięty Serdecznie polecam. Korzystamy z usług Happy Dog od prawie dwóch lat. Pełen...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Swoja samoyedke odebralam czysta...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Kot uratowany ;-) wątek zamknięty Nawet z dredami naszego wychodzacego kocurka, który plecy miał cale...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Super, Husky był na kąpiel u Pani Moniki. Bardzo szybkie mycie i suszenie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Nie polecam. wątek zamknięty Szczególnie Pani Oli i Pani Karoliny, Pani Ania jest fantastyczna i pies z...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Niedawno po raz pierwszy odwiedziłam salon z moim goldenkiem Nero. Nasze...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Najlepsza psia fryzjerka Ola:) wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim Salon Happy dog a w szczególności panią...
~Mary
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

zawiedziona wątek zamknięty za pierwszym razem Pani brunetka obcięła idealnie, za drugim-okropnie, został...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie, fachowo, ceny przystępne. Pewnie jeszcze tu wrócę z moim...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Idealnie wątek zamknięty Wszystko na plus - zarówno ceny jak i jakość i podejście do zwierzęcia i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

zadowolony piesek i właściciel wątek zamknięty Pani była bardzo miła i delikatna dla mojego Yorka korzystamy już długo z jej...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam!
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Nowofundlandka Euforia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pani Asi. Wczoraj moja suczka po raz...
~Marieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten salon! Świetnie wyposażony, miła atmosfera, Panie...
~Właściciele Bono
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

bardzo miło i profesjonalnie wątek zamknięty W Happy Dog strzyżemy naszą coker spanielkę od przeszło 2 lat i jesteśmy...
~Maciek Karolina & Roxy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Maltańczyk wątek zamknięty Gorąco polecam salon dla psów happy dog . Przez bardzo długii czas szukałam...
~Sara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Uprzejmość i profesjonalizm :) wątek zamknięty Pani Agnieszka kilka razy już zajmowała się moim psem. Spod jej rąk wychodzi...
~Kasia i jej pies
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 czerwca 2014

Gorąco polecam:)) wątek zamknięty Świetna, profesjonalna obsługa. Pani Agnieszka - fachowa i kreatywna....
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry