Gorąco polecam salon dla psów happy dog . Przez bardzo długii czas szukałam dobrego fryzjera dla mojego rozpieszczonego lakiego jednak udało mi się , trafiłam do Happy doga do pani Agnieszki i jestem stałą klientką od roku czasu . Pani Agnieszka podchodzi do pieska bardzo profesjonalnie . Mój pupil ma u fryzjera straszne zachowanie jednak pani Agnieszka potrafi nad nim zapanować . Ja sama nie mam zaufania do innych ludzi i nie zostawiam z nikim lakiego samego nawet u weterynarza jestem z nim , jednak jak jestem w salonie happy dog wychodzę na papierosa czy jadę do sklepu i zostawiam lakiego z panią agnieszką na czas strzyżenia i kompieli bo wiem ,że nic złego mu sie nie stanie mam pełne zaufanie . Inne panie pracujące w salonie happy dog również są bardzo miłe i też profesjonalnie podchodzą do pieska jednak ja mam już swojego fryzjera :) Jeżeli chcą państwo mieć dla swojego pupila jak najlepszą opiekę przy strzyżeniu , profesjonalne podejście i zadowalający efekt końcowy to zapraszam do tego własnie salonu dla piesków :)