Hashi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 4/149

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katharinka - ocena Moja ulubiona restauracja sushi..niestety sushi z wegorzem (rolki) były...
~Katharinka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2023

Robert - opinia Chyba najlepsze sushi w Gdańsku - obojętnie, czy na miejscu, czy na wynos....
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2023

Jolanta - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzonko, najlepsze sushi jakie jadlam, bardzo miła obsługa...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Kudłaty - opinia wątek zamknięty Pyszne sushi. Nie znalazłem jeszcze w Trójmieście lepszego stosunku ceny do...
~Kudłaty
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Jawcek - opinia wątek zamknięty Mistrz!! uwielbiam i doceniam pracę miłej obsługi.
~Jawcek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Bardzo polecam - moje ulubione sushi! wątek zamknięty Byliśmy niedawno z mężem na uroczystej kolacji - jakość potraw jak zawsze nas...
~Agnieszka M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Opinia wątek zamknięty Chcac zamowic sushi na wynos- zapomnijcie. Nie odbieraja telefonow. Mysle...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Jedzenie pyszne, ale... wątek zamknięty Potrawy w menu bardzo urozmaicone. Jedzenie wygląda i smakuje naprawdę bardzo...
~Mati
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Świetna restauracja. Pyszne jedzenie. Pięknie podane. Ostatnie trzy pobyty...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Knajpka w ladnym miejscu ze specyficzna klientela wątek zamknięty Ladne miejsce, ceny dosc wysokie ale jedzenie smaczne. Za to klientela...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Smaczne i różnorodne. Wysoka jakość. Ceny wysokie , ale warto.
~Lilubia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Do Państwa restauracji wybrałem sie pierwszy raz, obawiałem sie jak zareagują...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2016

Rewelacja wątek zamknięty Po raz kolejny odwiedziłem Hashi sushi tym razem w Gdańsku i się nie...
~tytus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

mieszane uczucia, raczej ostatnia wizyta wątek zamknięty Za pierwszym razem wrażanie super, sushi pyszne. Obsługa profesjonalna....
~xyz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Byłam kilkakrotnie za każdym razem spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Sushi obok którego nie przejdziesz obojętnie wątek zamknięty Hashi Sushi to wirtuozeria wśród sushi. Świetnie podane, smaczne, jedno z...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Suuper dziękuję wątek zamknięty Sushi przepszne..najlepsze jakie jadłam w Trójmieście. Szczerze polecam.
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Smacznie, nie na każdą kieszeń wątek zamknięty zupa BAJIRU SHIFUDO dobra (pali jak należy!) sushi przepyszne, pięknie podane...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry