Hauuu-Ward

Szkolenia psów

Gdańsk, Pomorska

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia Bardzo polecam szkolenia w Hauuu-Wardzie. Zajęcia prowadzone są w sposób...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Anna - opinia Stwierdzam, że Hauuu-Ward oferuje najbardziej profesjonalne szkolenie, jakie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2023

Marta - opinia Serdecznie polecam wspaniałe podejście do psów i ich właścicieli,pani Kasia...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Iza - opinia Polecam,podejście profesjonalne.W wielu szkołach próbowałam ale tutaj...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Adam Wesołowski - opinia Nie polecam. Na zajęciach jeden wielki chaos. Pani prowadząca nie reaguje na...
~Adam Wesołowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Dumny Pancio - opinia wątek zamknięty Już dwoje członków mojej rodziny ukończyło Hauuu-Ward .Serdecznie polecam .
~Dumny Pancio
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

M - opinia wątek zamknięty ... Odradzam, byłam na szkoleniu, dałam zwieźć się renomie.
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

kursant - opinia wątek zamknięty W tym roku odbyliśmy szkolenie z posłuszeństwa z naszym 7 miesięcznym psem,...
~kursant
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam, bardzo fajne miejsce .Pani Kasia super
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Rafał Ciepłuch - opinia wątek zamknięty to drugi z kolei mój pies szkolony hauuwardzie. Mam pewną skalę porównawczą,...
~Rafał Ciepłuch
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

izabela - opinia wątek zamknięty po wykreśleniu nas z innego przedszkola cudem dostaliśmy się do hauu-wardu i...
~izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

grzegorz - opinia wątek zamknięty cud miód rewelacyjne szkolenie i genialna pani Kasia
~grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

TommySopot - opinia wątek zamknięty Super podejście do podopiecznych a szkoliłem w Haau Wardzie dwa swoje pieski.
~TommySopot
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Max - opinia wątek zamknięty Super podejście. Dodatkowo po szkoleniu dla absolwentów dożywotnio 2 razy w...
~Max
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Wszystkie Panie robią świetną robotę przeszedłem kilka cykli jestem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm oraz świetna zabawa dla psa.
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Kasia najlepsza, dziękuję bardzo.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

LECH - opinia wątek zamknięty Od przedszkola do gimnazjum takie szkolenie przeszedł mój Lablador i dzięki...
~LECH
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 stycznia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Genialne podejscie do zwierzakow.Uparciuch stał sie posłuszny
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 stycznia 2021

Szkoła, która rzeczywiście pomaga wątek zamknięty Śmiać mi się chce, jak czytam negatywne komentarze na temat tej szkoły. Ale...
~Hektor
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

52

wątków

do góry