Hawana Sun

Solaria

Gdynia, Antoniego Abrahama 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
adriana - opinia wątek zamknięty Mogła by stać w kabinach zwylka woda w spryskiwaczach .
~adriana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Enia - opinia wątek zamknięty Najlepsze solarium w Gdyni.Zawsze czysto i pachnące. Panie obsługujące-pełen...
~Enia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Jolanta - opinia wątek zamknięty Nie ma lepszego Solarium w Gdyni. Odkad zmienil sie wlasciciel, nie ma tam...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam to solarium. Korzystałam już z solarium w wielu...
~Patka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam :) wątek zamknięty Chciałabym " gorąco" :) polecić solarium we Wrzeszczu na Ul.Grunwaldzkiej....
~PATRYCJA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Opinia po 2 wizytach wątek zamknięty Pierwsza wizyta w solarium odbyła się bezproblemowo. Byłam zadowolona z...
~Nexu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Konkurencja wątek zamknięty Jestem stała bywalczynią w solarium na abrahama.Byłam 5lutego podwieczor...
~Ksia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

...polecam... wątek zamknięty ...Profesjonalne łóżka ...Profesjonalna obsługa ... Bardzo Bardzo...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

klientka - opinia wątek zamknięty Jestem stała klientka od 4 lat nie zgadzam się z opiniami pani blondynka jest...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

:( wątek zamknięty Pani w Blond włosach jest nieprzyjemna proszę o kontrole w tym solarium stała...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Nigdy więcej wątek zamknięty Nie jestem może stałą bywalczynią tego typu obiektów, zaczęłam chodzić...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Wszystko psuje niemiła obsługa wątek zamknięty Solarium jest czyste, proponuje duży wybór łózek, nie trzeba długo czekać....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Obsługa fatalna wątek zamknięty Obsługa dosłownie fatalna, pani w blond włosach bardzo chamska. Odezwała się...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Solarium ok ale.. wątek zamknięty Nie wiem skad oni biorą te Panie z obsługi. Nieuprzejme i nic nie można się...
~Klientka od 3 lat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

Prawdziwe opinie wątek zamknięty Mam wrażenie, że większość opinii piszą zaprzyjaźnione panie i znajomi,...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził wątek zamknięty Jestem klientką od około 1,5 roku w solarium zawsze czyściutko, pachnąco...
~kasia84
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

bezczelna obsługa wątek zamknięty Niestety obługa tego przybytku pozostawia wiele do życzenia. Wykorzystałam u...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

ania - opinia wątek zamknięty szczegolne pozdrowienia dla pani o blond wlosach!! bardzo mila dziewczyna!!
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

SOLARIUM wątek zamknięty SUPER SOLARIUM BARDZO MILA I FACHOWA OBSLUGA SZCZEGOLNIE PANI BLONDYNKA...
~KAROLINA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Najlepszej solarium w miescie wątek zamknięty witam chcialbym kazdemu polecic najlepsze solarium w miescie obsluga jest...
~steve wonder
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry