Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
... wątek zamknięty Wszystko oK gdyby nie to ,że pewna z fryzjerek ścięła mi włosy o wiele za...
~Mooonikaaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

poprostu wątek zamknięty poprostu lubię chodzić do HEAVEN BEAUTY :)
~Iza M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 listopada 2008

Tylko do p. Gosi! wątek zamknięty Jeśli komuś zamarzy się fryzura a la Bob to tylko u p. Gosi! Do tego miłe...
~magnesja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

POLECAM. wątek zamknięty Bardzo miła i sympatyczna obsługa ( kawka, herbatka czy woda). Pani...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 maja 2008

Super!!! wątek zamknięty Nie zgadzam sie z opinia poniżej, ponieważ ja w ciagu 2 miesiecy obcinalam 3...
~Karolina.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

Kask:( - opinia wątek zamknięty Niestety po wizycie u fryzjera w Heaven Beauty jestem rozczarowana. Fryzjerzy...
~Kask:(
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

Super fryzjer! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Obsługa profesjonalna i przesympatyczna. Pani fryzjerka...
~aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 marca 2008

sopocianka - opinia wątek zamknięty Byłam. Bardzo sympatyczna Pani fryzjerka, z fryzury jestem zadowolona i będę...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lutego 2008

POPROSTU REWELACJA! wątek zamknięty wlosy mam ,,specjalnej,,troski(suche)zawsze obawiam sie wizyty u fryzjera no...
~Joanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam świetny salon. Fryzjerka doskonale...
~Marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 grudnia 2007

POLECAM !!!! wątek zamknięty Bardzo miły i profesjonalny zespół pracowników!!! Polecam zabiegi...
~TINA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 listopada 2007

Rewelacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslug (robilam wloski i paznokietki). Przylacze...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

fell like in heaven wątek zamknięty podczas mojej pierwszej wizyty w salonie heaven beauty faktycznie poczułem...
~mr boombastic
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 października 2007

niebo na ziemi wątek zamknięty wspaniała ekipa i profesjonalna obsługa! Brawo, polecam...
~Maria
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry