Widok

Helios czy Multikino oferuje lepszą jakość usług?

Tak zapytam właśnie bo ceny biletów podobne. Gdzie jakość wyświetlanego filmu jest lepsza, gdzie siedzenia wygodniejsze? W Heliosie czy Multikinie w Gdyni?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się kocha kino to siedzenia są najmniej ważne...ludzie,na jakim my świecie żyjemy,że nie film a wygoda dla czterech liter się liczy...ja pierdykam;-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie wszyscy chodzą do kina oglądać filmy, no sorry.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
hlle hle hle

to se poleje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem...niektórzy idą wygodnie posiedzieć...znam lepsze miejsca i bardziej kameralne:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raz jeszcze przeczytaj moje zapytanie: "Gdzie jakość wyświetlanego filmu jest lepsza?"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co nie oznacza, iż pytanie dotyczyło również siedziska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emarti...nie tylko o jakość pytałeś się,proponuję jeszcze raz przeczytać swój post...co do meritum,jakość usług jest porównywalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spędzasz w kinie ok 2,5 godziny, więc wygoda dla czterech liter jest dość istotna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakość podobna, wygoda również. W Heliosie mają 'tanie wtorki" za 14 zł bilet i to lubię ;)

Co do dyskusji pobocznej... nie zawsze trafia się na interesujący film, wtedy jakość siedzenia jest bardzo ważna. Nie wiem skąd to oburzenie. Kino to nie dom, nie wstaniesz, nie przeciągniesz się i nie pójdziesz zrobić herbatki, gdy się trafi na dłużyznę. Trzeba wysiedzieć te czasem trzy godziny. Jak film bardzo zły, można ewentualnie wyjść.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko po co płacić (i to całkiem słono) za oglądanie nudnych czy kiepskich filmów? No chyba, że robi się za osobę towarzyszącą a brak asertywności, żeby towarzyszenia odmówić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie ma znaczenia. To takie same kina. Nigdy nie pamiętam, jaki film widziałem w jakim kinie. Z wyjątkiem tych oglądanych w małych kinach, które nie przetrwały operacji sprzedawania kraju. ET widziałem w kinie Warszawa, Powrót do Przyszłości w kinie Fala, Neverending Story w kinie Promień. A ostatnie, które pamiętam to Szergowiec Ryan w kinie Znicz i The Cube w kinie Bajka. Pomijam Helikon i Kameralne, bo tam byłem w zeszłym roku. Teraz tam ma być hotel Sheraton chyba.
W multikinie w piątek widziałem Everest. Polecam. Dźwięk jest bardzo dobry. Tylko 3d nie ma sensu. Nie wiem, czemu wszystko na siłę teraz musi być w 3d. Głowa od tego boli. W czwartek bilety dychę kosztują jak się pokaże 3 papierki po kinder bueno. A to jeden z najlepszych słodyczy. Same korzyści zatem. Ale i tak nie lubię tych molochów za to, co zrobiły z kinami z dzieciństwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ten Everest był o 12:15. I byłem sam na sali. Zawsze tak chciałem, ale nigdy się tak zupełnie nie udało. A tym razem tak. Mogłem bez skrępowania zdjąć buty i nie musiałem udawanym kaszlem zagłuszać dźwięku otwieranej puszki z piwem.

"Sleep well my sweetheart. Please don't worry too much". (Rob Hall 1961-1996)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Ale i tak nie lubię tych molochów za to, co zrobiły z kinami z dzieciństwa"

Przed epoką multipleksów kina to były kina. Fotele może nie były tak wygodne, jakoś obrazu i dźwięku była dużo niższa ale za to nikt nie siorbał napojów i nie szeleścił papierkami. Nie było też kilkudziesięciu minut reklam, i zwiastunów przed seansem.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak...na szczęście są kina gdzie tych przyjemności jak żarcie,picie i reklamy nie ma :D...doczytałam się że w Heliosie wtorki za 10 zł,mam ochotę obejrzeć Everest :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie,nie wtorki za 14 zł ;-)...ale i tak idę na Everest...13.30 Helios Gdynia..kto się dołączy? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

standard porównywalny, warto iść w dni gdy mają tańsze bolety. Helios wtorek a wMultikino środa. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

do góry