Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mr T - ocena Fatalna obsługa. Nieodśnieżone chodniki. Nie działa parkomat.
~Mr T
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Nie z krwi, a z duszy i serca - opinia wątek zamknięty Uwielbiamy! Moje dzieci wolą od Centrum Nauki Kopernik
~Nie z krwi, a z duszy i serca
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Slawomir - opinia wątek zamknięty Piękny obiekt, wspaniale utrzymany. Jedynym minusem jest trudny dostęp dla...
~Slawomir
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Brak informacji wątek zamknięty Całkowita porażka, klimatyzacja i zimno, kazali zdjąć buty, akademia pana...
~Tom
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Miało być "drugie Centrum Nauki Kopernik" a wyszło jak zawsze wątek zamknięty Byliśmy tam w wakacje, spodziewaliśmy się ciekawych eksperymentów naukowych,...
~Radek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Świetne miejsce dla dzieci i dorosłych wątek zamknięty Byliśmy dziś po raz drugi w życiu i było chyba nawet lepiej niż za pierwszym...
~aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Wspaniale miejsce wątek zamknięty Byłam z synem.jezeli chodzi o kolejki..brak. kupiłam bilety dzień wcześniej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Nerwy i brak informacji wątek zamknięty Latem nie polecam. Kupiliśmy bilety na stadionie żeby nie stać w kolejce po...
~Dmgr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

centrum hewelianum wątek zamknięty Udałem się z rodziną do tego Centrum Nauki po raz drug, ostatni raz byliśmy...
~Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Zabawa i nauka na kilka godzin! Usytuowanie w fortach dodatkową atrakcją...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Tragedia wątek zamknięty Dojazd dla osoby niepełnosprawnej nie wspominając o parkingu dla takiej osoby...
~Piotr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Pierwszy maja w centrum Hewelianum!! wątek zamknięty Jestem świadom, że stara zabudowa nie pozwala na dowolne ustawienie...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Mojej córeczce zorganizowałam tu 7 urodziny. Wspaniała atmosfera, bardzo miła...
~Ika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

Świetne miejsce! wątek zamknięty Zacznę od minusów bo tych mniej :P Słaba informacja, proponuję zawalczyć w...
~FANKA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Nieprawda że dobre dla każdego. wątek zamknięty Byłem z moimi siostrzeńcami (6-latkiem 8-latkiem i 11-latkiem) i szczerze to...
~wujek_sam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

Polecam wątek zamknięty Świetna zabawa dla dużych i małych POLECAM
~Maciej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

Pomysł trafiony, realizacja jak zawsze- fatalna wątek zamknięty Europejska Noc Naukowców pomysłwarty polecenia i prosze go powtarzać jak...
~aga
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

17

wątków

do góry