Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia Szybkie umówienie wizyty i przystąpienie do terapii pozwoliło mi się uwolnić...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Tomek - opinia Sukces terapii nadszedł bardzo szybko jestem pozytywnie zaskoczony bardzo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Szymon - opinia Terapia pomogła mi wyjść z uzależnień. Bardzo polecam hipnoze u Pana Rafala.
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Andrzej - opinia Indywidualne podejście, przyjemna atmosfera, bardzo ciekawe doświadczenie....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Olek - opinia Jestem około 3 miesięcy po hipnozie wcześniej silne stany lękowe ,zaburzenia...
~Olek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

Angelika - opinia Bardzo polecam! 9 lat próbowałam różnych terapii i miałam wrażenie, że moje...
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2022

Michał - opinia Hipnoza podziałała na moje natręctwa, które rujnowały mi życie. Rafał to mega...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Kamil - opinia Hipnoza zmieniła moje dotychczasowe życie na lepsze, a tego się nie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Tomasz - opinia Polecam serdecznie-pełen porefosjanilzm, wspaniałe doświadczenie i możliwość...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Sebastian - opinia Jestem bardzo wdzięczny za pomoc pana Rafała. Zerwanie z wieloletnim...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Julia - opinia Ekspert w swoim fachu i wielki pasjonat tego co robi. Profesjonalista w...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Adam - opinia Polecam hipnoterapie u Rafała - przepracowaliśmy problemy, które były ze mną...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

Maciej - opinia Jestem bardzo zadowolony, nie spodziewałem się takich dobrych efektów już po...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2022

Hubert - opinia Z czystym sumieniem polecam Pana Rafała. Pełen profesjonalizm, wiedza i...
~Hubert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Kamil - opinia Bardzo pozytywne odczucia już po 1-sze wizycie, jestem miło zaskoczony pełnym...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Karolina - opinia Miałam doświadczenie z różnymi terapiami, natomiast to co stało się po sesji...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Szymon - opinia Rafał prowadzi super sesje i fajnie się go słucha, pozytywny człowiek, polecam.
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

Aleksandra - opinia Bardzo dobre rezultaty! Świetny gabinet, jestem zachwycona całokształtem.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Kuba - opinia Dobra terapia przeprowadzona przez świetnego człowieka z ogromną wiedzą i...
~Kuba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Arleta - opinia Serdecznie mogę polecić dalej tego specjalistę. Człowiek który odmienił moje...
~Arleta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
353

postów

256

wątków

do góry