Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina P. - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona niekonwencjalnymi metodami Pana Rafala, pomogl mi sie...
~Karolina P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z terapıı. Polecam
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 listopada 2021

Anna Szczęsna - opinia wątek zamknięty Z Panem Rafałem miałam przyjemność budować nową mnie w oparciu o słowa w...
~Anna Szczęsna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 października 2021

Radzio - opinia wątek zamknięty Terapia na bardzo wysokim poziomie. Bezsenność i natrętne myśli minęły po...
~Radzio
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Kuba - opinia wątek zamknięty Od dawna zmagałem się z różnymi dolegliwościami, mój przypadek wydawał sie...
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2021

Milena C. - opinia wątek zamknięty Pan Rafał wyleczył mnie z uzależnienia, podejmowałam kilka prób, które zawsze...
~Milena C.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Przemiły specjalista, po wizytach czuje się świetnie, wkońcu jestem pełna życia
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Ryszard - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu i bardzo polecam
~Ryszard
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Moje doświadczenia z medycyną naturalną byly niewielkie, byłam sceptycznie...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

krystyna - opinia wątek zamknięty Trafilam tu przypadkiem z polecenia i moge powiedzieć że bardzo dobrze...
~krystyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Terapia przebiegła według moich oczekiwań a efekt...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

justyna - opinia wątek zamknięty Najlepszy z najlepszych, dlatego nic dziwnego że terapia zakończyła się...
~justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc, Pan Rafał jest absolutnym profesjonalistą!
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 maja 2021

Gabriel - opinia wątek zamknięty Pan Rafał jest absolutnym geniuszem w tym co robi, pomógł mi w wyjściu z...
~Gabriel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Niesamowita skuteczność terapii, efekty widoczne są momentalnie. Po...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Cyprian Cz - opinia wątek zamknięty Terapia u Pana Sakowskiego, o jakkolwiek trudnej historii by nie była, nie...
~Cyprian Cz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Tobiasz M. - opinia wątek zamknięty Dziękuję z całego serca za trud jaki włożył pan w moją terapię. Wiele lat...
~Tobiasz M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2021

Kamis - opinia wątek zamknięty Muszę przyznać że hipnoza ratuje z tarapatów, najgorszy z możliwych. Byłam w...
~Kamis
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Paweł P. - opinia wątek zamknięty Do pana sakowskiego zgłaszają się chyba najcięższe przypadki, a mimo to jego...
~Paweł P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

Bernard - opinia wątek zamknięty Niesamowicie przyjemna atmosfera, którą pan Sakowski gwarantuje na każdym...
~Bernard
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
353

postów

256

wątków

do góry