Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Pan Rafał Sakowski jest osobą o ogromnym zrozumieniu przecinak z jaką...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Michał O. - opinia wątek zamknięty Ulga co mało powiedziane, pan Sakowski nauczył mnie radzenia sobie ze...
~Michał O.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Beata M. - opinia wątek zamknięty Mega profesjonalne podejście do mnie, pan Sakowski zapewnił mi pełną opiekę...
~Beata M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Na terapię zdecydowałam się po wieloletnich zmaganiach z samą sobą. Mój wybór...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Tymoteusz - opinia wątek zamknięty Jestem po drugim spotkaniu, pierwsze wrażenie było takie że po prostu nie dam...
~Tymoteusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Jacek Mar. - opinia wątek zamknięty Pan Sakowski to człowiek o niesamowicie ogromnym temperamencie, zdobytej...
~Jacek Mar.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Daria Podedworny - opinia wątek zamknięty Trafiłam do naprawdę niezwykle wyrozumiałego terapeuty, który od pierwszej...
~Daria Podedworny
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Przemek Bajor - opinia wątek zamknięty Zmagałem się przez 5 lat z samym sobą, jak i nad swoimi niekontrolowanymi...
~Przemek Bajor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Beata B. - opinia wątek zamknięty Zdecydowałam się na wizytę bo szukałam pomocy w swoich problemach osobistych,...
~Beata B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z pierwszej wizyty online. Nie wiedziałem jak to będzie ale...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 października 2020

Kaz - opinia wątek zamknięty Polecam pana sakowskiego. Nauczył mnie, jak mam panować nad sobą i swoją...
~Kaz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Kazik Czaja - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Sakowskiego. Nauczył mnie, jak mam panować nad sobą i swoją...
~Kazik Czaja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Ela - opinia wątek zamknięty Nie spodziewałem się, że mój problem tak łatwo da się rozwiązać. Miałam już...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Natasza - opinia wątek zamknięty Efekty terapii przerosły moje oczekiwania. Bardzo się cieszę, że trafiłam na...
~Natasza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Do Pana Rafał trafiłem z polecenia kolegi z pracy. Już po pierwszym spotkaniu...
~Krystian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Do tej pory efekty terapii się utrzymują, a minęło już trochę czasu. Trafiłam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Panie Rafale dziękuję za pomoc w kryzysowym dla mnie w momencie życia. Bardzo...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Olo - opinia wątek zamknięty Polecam bo terapia bardzo skuteczna
~Olo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Krystian F. - opinia wątek zamknięty Żałuję, że nie trafiłem wcześniej do Pana Rafała. Trudno jest wybrać...
~Krystian F.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Jacek D. - opinia wątek zamknięty Pisze tą opinie bo imponuje mi jego wiedza. Pomimo strachu i trochę...
~Jacek D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
353

postów

256

wątków

do góry