Widok

Hipnoza u Pana Rafała

Wysłałam u Pana Rafała ponad 5 tysięcy na zabiegi hipnozy. Jeden zabieg to koszt 500zł!ponad rok temu, cierpię na nerwicę lękową. Absolutnie nic mi nie pomogło pomimo zapewnienia i optymizmu P. Rafała! Wyrzucone pieniądze! NIE POLECAM!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Hmmm, trudno mi zgodzić się z Twoim postem, nawet bardzo dziwię się gdyż też byłam u Pana Rafała i miałam nerwicę lękową. Po 5 wizytach jak ręką odjął.Z czym się mogę zgodzić to z tym że człowiek ma dużo optymizmu i mnie tym optymizmem zaraził. Tak naprawdę dzięki niemu czuję się świetnie. Nie wiem jak Ty ale ja zastosowałam się do wszystkich zaleceń Pana Rafała a przede wszystkim tych których nauczył mnie podczas terapii. Pamiętam jak dziś, jak powiedział jeśli będę ćwiczyła to efekt jest 100%. Była między mną a Panem Rafałem współpraca, może tego u Ciebie zabrakło. Ludzie czasem idą na terapię , płacą i myślą że terapeuta to cudotwórca a samemu nawet palcem nie kiwną.Sami jesteśmy kowalami swojego losu i na siłę nikt nam nie pomoże. Ja osobiście bardzo polecam hipnozę u Pana Rafała bo to był mój 4 terapeuta i jedyny jaki mi pomógł ale widocznie tamte terapie nie były dla mnie co nie oznacza że były złe. POLECAM !!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to pogodzę Was dziewczynki. Ja byłem w styczniu 3 razy i mi to starczyło. Taką bardzo dobrą zmianę zauważyłem po drugiej wizycie. Też polecam i moim zdaniem hipoterapia jest bardzo skuteczna.. Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dla mnie osobiście Pan Rafał to świetny specjalista. Ja mu zawdzięczam bardzo dużo. Hipnoza pomogła mi. Pan Rafał postawił mnie na nogi. Cieszę się, że trafiłam do niego na hipnozę, a cena i ilość wizyt to pojęcie względne. Mi pomogło i kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy to na pewno skorzystam z terapii u niego jak i również każdemu polecę, a z resztą to już kilku osobom poleciłam i z tego co wiem dwie skorzystały i były bardzo zadowolone. Całkowicie więc nie zgadzam się z powyższym wpisem, jest dla mnie co najmniej dziwny, tak jakbyśmy mówili o dwóch różnych osobach i terapiach. Mam całkowicie odmienne zdanie. Ja Polecam :):):).
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie zgadzam z opinią, że hipnoza nie pomaga. Bynajmniej ja z terapii u Pana Rafała jestem Bardzo zadowolony. POLECAM HIPNOZĘ, jako alternatywę dla brania latami leków.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry