Widok

Hipodrom

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich mam pytanko czy ktoś miał bądź był na weselu w Hipodromie w Gdańsku - Żabiance ( to chyba jeszcze Gdańsk) bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam! W zeszłym roku we wrzesniu. Niestety nie zwracalam wtedy uwagi na takie rzeczy jak jedzonko (ilosc), chociaż jakościowo nie bylo złe. Moge powiedziec jedynie, że to miejsce dobre na małe wesela (do 50 osob..) ze wzgledu na niewiele miejsca do tańczenia. Poza tym ogolne wrażenie dobre, pani kelnerka była bardzo sympatyczna i dysponowała nawet igłą i nitką na urwane ramiączko w sukience (nie ukrywam, że to miało dla mnie wieksze znaczenie niż ilość jedzonka, bo i tak żarłokiem nie jestem ;) ), muzyczka standardowa: slubno-weselna, przeboje typu "Prawy do lewego" (na szczescie obyło się bez "Jestes szalona" i tego typu interesujących numerow :D ). Ogolne wrażenie pozytywne, troszke za malo miejsca do tańczenia i wnętrze mnie nie powaliło na kolana,ale było sympatycznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem bardzo zadowolona z Hipodromu. Miałam tam wesele w zeszłym roku. Jedzenie ok, kelnerki bardzo, bardzo miłe i pomocne. Sala rzeczywiście na ok. 50 osób, no chyba że nie wszyscy tańczą :-))
wystrój wg mnie bardzo fajny, ma swój klimat, można wyjść na zewnątrz - super fotele wiklinowe. Z czystym sumieniem mogę polecić.
A muzyka (a propos wypowidzi Neli) - nie leży w gestii lokalu, tylko zależy od Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam rok temu tam wesele.
Najważniejsze, to fakt, że z szefową da się wszystko przedyskutować i ostatecznie ustalić cenę dużo poniżej pierwotnie postawionej. Poza tym wiele rzeczy mogliśmy sami dostarczyć - alkohol, ciasta, owoce, napoje itp...
Ponadto jest wiele miejsc parkingowych obok lokalu - o co b. trudno latem w Sopocie.
A minusem jest rzeczywiście dość mała sala i słaba wentylacja pomieszczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja mam wesele w tym roku, a koleżanka w tą sobotę. Sale w tej chwili są 2 w związku z tym możliwe są większe wesela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry