Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
malgorzata - opinia wątek zamknięty Panie z recepcji nie miłe, obrażone że muszą telefon odbierać . Aroganckie i...
~malgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

rejestracja to jakiś żart wątek zamknięty Jestem osobą o lagodnym usposobieniu ale bezczelność Pani z rejestracji nawet...
~ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Cudowny pediatra wątek zamknięty Jestem zadowolona z pracy pediatry dr. Ilkiewicz. Dość często musielismy się...
~Rodzic pacjenta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Dr Skroban wątek zamknięty Serdecznie odradzam doktor Skroban. Jej komentarze oraz uwagi często są nie...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Uciekłam z tej Przychodni z powodu lekarzy wątek zamknięty Pani dr Eugenia Boguszewska i dr Hanna Małgorzata Ilkiewicz, pierwsza od osob...
~Kasia M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

katastrofa wątek zamknięty Nie polecam tej przychodni.Skierowania nie mozna sie doprosić od lekarza. Z...
~Asia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Jestem zadowolony (poradnia rodzinna) wątek zamknięty Korzystam z wizyt poradni rodzinnej, dosyć regularnie od 2007r. (mam 3...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

czy ktoś tam jeszcze panuje nad działalnoscią przychodni Hipokrates? wątek zamknięty Jeden przykład; proszę o wizytę domowa o godz 13.00 i dostaje odpowiedź ze...
~chora pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2013

katastrofa wątek zamknięty przeprowadziłem się na Niedźwiednik i postanowiłem zapisać się do tej...
~joystick
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Moje dziecko chodzi do dr. Czaudernej wątek zamknięty Chodzę tam z roczną teraz już córką na szczepienia i jak dotąd nie było...
~KamiKasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Żenada. wątek zamknięty Powinni wyburzyć ten budynek i zrobić tam parking. Przynajmniej będzie tyle...
~Adi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

niestety wątek zamknięty niestety to co napisaliscie poniżej to prawda. dramat. widac jak z każdym...
~jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 grudnia 2011

Żenada wątek zamknięty Przychodnia beznadziejna, korzystam z jej usług dosłownie od dziecka, ale...
~Sfrustrowana matka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

Żenada! wątek zamknięty Już od samej rejestracji można się zrazić. Dodzwonienie się graniczy z cudem...
~Niezadowolona.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2010

POLECAM wątek zamknięty Od lat chodze do tej przychodni i jestem bardzo zadowolona. Przychodnia...
~Pacjentka
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 maja 2009

rejestratorki z przychodni wątek zamknięty dzięki ich podejściu do pacjenta -wypisujemy się-przez taką panią...
~lila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lipca 2010

pracownicy tej przychodni zatrzymali się na czasach "komuny" wątek zamknięty witam, niestety nic dobrego powiedzieć nie można...zaczynając od...
~pacjentka X
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

tragedia - nie wszyscy - ale znaczna wiekszosc pracownikow! wątek zamknięty żenująca przychodnia a właściwie pracownicy - lekarze od maleńkości należę do...
~hausik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

odradzam!!!!! wątek zamknięty RECEPCJA NIE MIŁA!Z ŁASKA WSZYSTKO! CHOĆ I CZASEM MAJA DOBRY HUMOR :) LEKARZE...
~ZAWIEDZIONA MATKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

MASAKRA!!!!! wątek zamknięty Ta przychodnia to wstyd dla służby zdrowia. Wszyscy(począwszy od...
~ALina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

29

wątków

do góry