Widok

Hiszpańska mucha

Ktos używał?

Co o tym sądzicie? Działa czy nie? Bo sama trochę czytam sobie o tym w sieci i opinie są różne. Niektóre bardzo pozytywne,z kolei niektórzy opisuja,ze środek zupełnie nie działa. Jak było z Wami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sobe zamówiłam bo byłam ciekawa jak będzie wyglądał seks po niej :) Czy jest to pic na wode czy rzeczywiscie działa :P Viagry dla kobiet raczej nie ma tak wiec ciekawa byłam czy to wlasnie działa i..... u mnie podziałało :P Kupiłam sobie sex elixir, bo na jego temat znalazłam na forach i w serwisach z opiniami najwiecej pozytywnych opinii. Podkręca i to nieźle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To są takie kropelki które się dodaje się do napoju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ! w czopkach ! .... dodawane do napojów nie działają. ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak tylko trzeba pamiętać o tym aby nie dodawać go do gorącego napoju bo może być kiepskie działanie albo wcale go nie będzie. No i z alkoholem..... ale podejrzewam, że tutaj negatywne działanie wykazuje sam alkohol bo sama po alkoholu mam problemy z dojściem. Jedna lampka wina nie zaszkodzi oczywiście ale większej ilości nie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, nie działa :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aplikacja hiszpańskiej muchy w czopku nie ma bynajmniej działać pobudzająco na tego komu jest aplikowana ,tylko na tego kto aplikuje ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

działa, i to zaocznie! Nie trzeba nic kupować, ani podawać. Trzeba tylko powiedzieć, że w tym wypitym napoju było właśnie to! Ewentualnie wytłumaczyć działanie;)
Reszta to tylko akt wiary:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

do góry