Widok

Hmm...

Nienawidzę tego w pizzeriach, gdy podane rozmiary pizzy KOMPLETNIE nie odpowiadają rozmiarowi rzeczywistemu. Zamówiłem dzisiaj dużą pizzę w pizzerii Królewska wg. opisu na stronie internetowej pizzerii powinna mieć 32 cm średnicy. Jak się okazało szerokość kwadratowego opakowania wynosi 30!!!! centymetrów co za tym idzie pizza by zmieściła się do 30 cm opakowania musi być jeszcze mniejsza i była. Owszem pizza była smaczna, dobrze wypieczona, ale NIGDY nie będę wyrażał zgody na tak jawne oszukiwanie! Czy polecam innym i tak, i nie. Jedzenie jest dobre, ale podane rozmiary pizzy są kompletnie z kosmosu nie warto płacić za tak oszukańczą praktykę.
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość potraw: 5
 
czas realizacji: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witamy,

Pizza duża w naszej Pizzerii ma 30cm, i taka informacja jest zarówno na naszej stronie internetowej oraz w ulotce. Możliwe że sprawdzał Pan w naszej starej ulotce, lub na różnych branżowych stronach internetowych gdzie również podane jest nasze menu.

Co do rozmiaru kartonu to ma on 30,5cm, zamykany jest "na zewnątrz" i dokładnie Pizza 30cm. się w nim mieści.

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do skorzystania z naszej oferty, tym bardziej jak wnioskuje z komentarza Pizza Panu smakowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, była pyszna i co do smaku nie mam najmniejszych zastrzeżen dlatego poszczególne oceny były na 5. Opierałem się, tak jak wspomniałem, na informacjach zawartych na stronie internetowej http://www.krolewska.com.pl
Widzę, że już wprowadzone zostały zmiany z 32 cm na 30 cm.
Bardzo się cieszę.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry