Widok

Hocki klocki

Wiecie kto prowadzi tą placówkę ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

wejdz na stronę i napisz zapytanie .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Joanna Rześna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

O rany jej mezulek to deweloper z Banino . Dwóch wspólników . Jeden i drugi poziom -100 .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

i co z Tego? boli to kogoś
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

cmoknij się w pompę wielka polonistko,jak chcesz innych poprawiać jak na mięsnym to sama się trzymaj reguł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witam Pana właściciela ... właśnie o tym -100 mowa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze wiedziec
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No taka uroda banina na złotej też tacy niewyraźni prowadzą
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na złotej nie zadbali nawet o miejsca postojowe dla rodziców.. Takie wiejskie podejście
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja mieszkam na miodowej , i zastanawiam się jak właściciele zamierzają rozwiązać ta wąska uliczkę o 8 rano kiedy to 100 osób wjedzie pod przedszkole .
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bym kilka razy stanoł na awaryjnych na środku dróżki o drażliwej godzinie i naprawiał wóz!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tam jest w ogole miejsce na sto samochodow?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

anonim 37.47.194 ktoś Ci grzecznie napisał a Ty wyzywasz od kretynów w innym wątku. Kim ty jesteś co? w chlewie Cię wychowano? Pocałuj się w pompę? tak rozmawiacie w domu?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z chlewa to ciebie wypuścili czytając te wypociny,o żadnych kretynach nie pisałem,pamiętaj że ip może się zmieniać więc nie bądź taki szerlok i pouczaj swoje dziatki w domu jak nie masz co robić,jak się chce kogoś poprawiać albo mówić mu że "i co boli to kogoś" to się zastanów kobieto o czym ty piep....bo wnioskuje kobietę z braku logiki. Nie lubię mendozzzz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

to jest własnie włascieciel , poczytaj w innych watkach chyba przedszkole przy pszennej jak te nr ip pozytywnie sie wypowiadaja o nowym przedszkolu na miodowej, a te same nr krytykuja inne, i teraz tu skacza do gardła rozumiem ze ip jest zmienne ale to zmienia sie caly ciag cyfr a tu zostaja te same . to jest własnie własciciel nowej placowki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Głupota twoja tylko galopuje i nie może się zatrzymaç,poczytaj ,przeanalizuj,powiàż fakty i przestań pieprzyć o ip skoro tego nie ogarniasz i to tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlatego Ty jesteś budowlańcem , w Czasach kiedy można poleciec na księżyc , sądzisz ze IP to kalambury nie do odgadnięcia ? Wyluzuj , nie unoś się tak , przyjdą dzieci do twojego przedszkola , ale radzę to robić z pokora i kultura bo w przeciwnym razie sam się zapetlisz . Dobro wraca , zło wznosi na chwile , ale upadki są tragiczne ! Enjoy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam obok, na Nektarowej i też nie wyobrażam sobie jak rano tyle aut przyjedzie na Miodową. Mieszkańcy będą mieli problem z wyjechaniem spod własnego domu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda taka,zę to są uliczki OSIEDLOWE. nie wiem kto zezwala na prowadzenie punktów przedszkolnych/przedszkoli w srodku osiedla domków bliżniaków czy domków wolnostojących. a potem żale na forum ze ulica zablokowana, że błoto i dziury a nie yomby, pourywane zawieszenia , że głosno itp. tAKIE RZECZY POWINNY BYC ODGÓRNIE UREGULOWANE.,
Wspólczuje osobom któe kupiły koło tego placu zabaw szeregi - nie sądze by miejsca postojowe w tamych miejscach były wolne jak wrocicie po pracy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

to przedszkole pasuje jak świni siodło w otoczeniu tych domów . Ja tez znam owego Pana i jego wspólnika M. Ich stałe obuwie to espadryle :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A który to deweloper?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dm , żaden wielki developer ... buduje bliźniaki w baninie , miałem okazje poznac .... o zgrozo.... dlaczego tego typu ludzie prowadza / będą prowadzic placówki dla dzieci ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale kto to jest ?
i na jakiej ulicy, o co chodzi ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

żadem tam wielki to wybuduj 1 dom na sprzedaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wybudowałem żeby mieszkać , nie każdy musi być królem budowlanki ,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

a co wam do tego, kim jest mąż właścicielki? Babka miała pomysł na biznes, a w Baninie przedszkoli zawsze mało. Czy ma wykształcenie/doświadczenie w tej dziedzinie- nieistotne, ja ma to świetnie, nic tylko otwierać przedszkole, a jak nie to może wynajmie sobie ludzi od tego. Ja już swoje dziecko tam zapisałam i cieszę się, że mam tak blisko na piechotkę ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

jezeli uwazasz ze nic to do tego , to ja ci wytlumacze. skoro zyje z kims, to jest podobnym czlowiekiem. a owy Pan traktuje ludzi jak smieci. po drugie wlasnie bardzo istotne jest doswiadczenie, wyksztalcenie akurat w przedszkolu, bo przymominam ze przedszkole poza biznesem jest placowka edukacyjna , sprawujaca opieke na bardzo malych dzieciavh.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no lepiej żeby to były osoby oszukujące w poprzednich swoich firmach aktualnie mające zarejestrowaną działalność na podstawione osoby patrz cenna ulica
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale fakt na złotej szyldu nie ma więc trochę się kryją
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widze Anonimie ze swietnie znasz sie na wiejskim obuwiu i pewnie tylko ze slyszenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przedszkole jest przy głównej drodze a nie w głąb osiedla to po 1, po 2 dyrektor placówki pomyślała o sporym parkingu żeby właśnie nie stawiać bezmyślnie aut na tą chwilę kiedy zaprowadzi się dziecko, a już po 3, bardzo się cieszę że na osiedlu gdzie jest tyle młodych rodzin z dziećmi utworzylo się takie miejsce jak to, Drodzy Rodzice. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

HI HI WIDZĘ CZŁOWIECZKU ŻE ZNASZ SIĘ NA POZIOMIE -100
JAKIEŻ TO SŁABE ŻYG ŻYG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkacie Państwo w jednej miejscowości i zamiast być wobec siebie życzliwym,to wyzywacie się,kłócicie i ohydnie plotkujecie, o tym, kto ,gdzie,kiedy ,z kim i ile ma forsy! Wstyd i żenada!
Smutne,że każdy nowo powstały punkt w Baninie jest skrytykowany i obrzucony błotem. Czy naprawdę ta krytyka i zawiść pomaga Wam w codziennym życiu? Spróbujcie chociaż raz uśmiechnąć się do sąsiada i zwrócić uwagę na jego zalety ,a zobaczycie,że miejsce ,w którym żyjecie,gdzie wychowujecie dzieci stanie się lepsze!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ewa ty nie masz zalet więc zostaje wstyd i żenada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Już sam fakt wieszania szmat reklamowych na każdym rogu wystarczy za komentarz do tego "biznesu".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Bardzo dobrze że informują o powstaniu czegoś nowego nie mają nic do ukrycia to się reklamują
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeśli ktoś ma dobrze działający biznes to nie śmieci po całej wsi reklamami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

każdy musi jakoś zacząć!. Jak zacznie to za rok dwa może będzie "dobrze działający". Jeszcze nie widziałem żeby ktoś wystartował z obłożeniem 100%. Ale jak to komuś przeszkadza to niech nie patrzy. Nie rozumiem waszego narzucania estetyki. Każdy ma swój gust i estetykę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobrze prawisz . Reklama to podstawa . Jakby któryś z tych madralinskich zainwestował większa kasę to tez by chciał zacząć zarabiać . Jak to mówią reklama dźwignia handlu . Jak dla mnie dwa fajne miejsca hocki i Przedszkolandia ... i mino reklam trzymam za nich kciuki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Że zaczyna to nie znaczy, że ma śmiecić po całej okolicy. Dziesiątki biznesów zaczyna działalność w naszej wsi i po tym można odróżnić biznes januszowy od prawdziwego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szurnij się w dekiel
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie rozumiem,hocki klocki maja tylko jedna duza reklame na wylocie z banina. Za to przedszkolandia wyskakuje nawet z lodowki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

No hocki klocki podobnie . Na fejsie jest ich full mino ze do sierpnia maja tyle czasu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co w tym dziwnego ? Skoro ich odbiorcami są młodzi rodzice którzy się dopiero sprowadzają do Banina. Większość ludzi nie wchodzi na to Hejtowe forum
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hocki klocki nawet po sklepach ulotki poroznosiliz bilbord fejs ... wiec nie pisz tylko jedna reklama na wjeździe , ich jest pełno wszędzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Reklama dźwignią handlu i przedszkola muszą się wpisać w tę maksymę szczególnie prywatne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W całym cywilizowanym świecie firmy działają bez takiego śmiecenia. Tylko u nas jak nie nasr... reklamami wszędzie gdzie popadnie to nie ma biznesu.
Widział ktoś na zachód od Polski taki śmietnik w krajobrazie? A firmy działają i to lepiej, niż u nas. Cud!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cały cywilizowany świat tonie w reklamach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawistni ludzie jesteście
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaki właściciel tacy odbiorcy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czytam Wasze wypociny i wymiotować się chce z flustracji jaką prezentujecie Ciekawe czy na FB gdzie musielibyście pokazać swoje mordki tam też były by one takie wyszczekane ???? Miłego dnia i mniej jadu życze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co to jest flustracja? o.O. Używając trudnych słów wypadałoby je znać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

trzeba pilnować żeby ktoś czegoś nie wpisał hihi Człowieczku naprawdę nie masz ciekawszych zajęć niż pilnowanie żyg żyg Ups wydało się nie masz
zaraz spadam tylko się jeszcze troszkę z Wami poganiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

och jej są lepsi trzeba coś z tym zrobić żyg żyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie ta sama treść przy Przedszkolandii jest zamieszczona
Jakaś strachliwa konkurecja żeby takich prostackich metod się chwytać
żyg żyg
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw opisywano Maluszkowo potem przedszkole w Rebiechowie,nastepnie Przedszkolandie, a obecnie nowo powstajace Hocki Klocki. O kim jeszcze nie pisano? No wlasnie? To wszystko jest chore!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak działają prywatni właściciele firemek pt.przedszkole trzeba opluć konkurencję szczególnie jak się nie jest pewnym jak funkcjonuje takie miejsce a jedyną styczność z nim to wysyłanie do innych placówek swojego dziecka żeby się czegoś nauczyć i powielić u siebie i powstaje taki zlepek nie wiadomo czego i jakoś w Baninie funkcjonuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie .... chyba mylicie kilka różnych placówek, jak już piszecie to określcie dokładnie o które przedszkole chodzi albo adres lub ulice bo tak to istny kogel mogel wszystko pomieszane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na plecach hockow będzie Pegaz już powiesił banery na płocie . Także fajnie tam będziecie mieli , w lato domy dookoła aż miło będzie odpoczywać na ogródku jak te wszystkie przedszkola wylecą . Nie wspomnę o ruchu samochodów , na ulicach które nie maja chodników nic .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Weź ty się martw o swoje lepiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co.sądzicie o przedszkolu hocki ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś tam w środku szwankuje . Dyrektorka konfliktowa .. jak się nie podoba to dowodzenia ...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

A kadra ? Bo słyszałam że słaba bez doświadczenia. A wlascicielka ma jakieś wykształcenie przedszkolne?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

To tak samo jak w mału...wie to chyba specyfika miejsca i naiwnośč rodziców
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Śmierdzi na odległość hejtem i konkurencją. Idźcie trollować gdzie indziej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

A pomysl po co konkurencja miałaby się upadlać na forum skoro w każdym przedszkolu jest pełno. Nie sama konkurencja forum żyje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konfliktowa?? Miła,zawsze uśmiechnięta babeczka,od pierwszego dnia pamięta imię dziecka,codziennie popołudniu siedzi i opiekuje się dziećmi. Nie zamyka się w biurze jak dyrektorki w innych przedszkolach.
Córka codziennie wraca zadowolona,od początku chodzenia tam tak nam się rozgadala i rozśpiewala,aż nie nadążamy że zliczaniem nowych piosenek i tańców;) jak do tej pory wszystko na plus w porównaniu do poprzedniego przedszkola.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11

bardzo miła Pani dyrektor oraz kadra. Ludzie czy tacy podli jesteście ,że oczerniacie. Zawiść to parszywa cecha.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niestety nie mogę się zgodzić z Pani opinia. Pani dyrektor jest bardzo nieprzyjemna osoba. A wykształcenie kadry pozostawia wiele do życzenia
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Również nie zgadzam się z powyższą opinią. Pani dyrektor jest nieprzyjemną i zarozumiałą osobą.
Przedszkola nie polecam, szczególnie ze względu na jedzenie i bardzo dużą ilość dzieci w grupie.. Pani dyrektor z pewnością nie jest pedagogiem, co do kadry - nie wiem jakie mają tam wykształcenie, lecz jak wszyscy wiemy, dyplomy nie zawsze idą w parze z umiejętnościami i podejściem do dzieciaków.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mam dzieciaka w tym przedszkolu. W porównaniu do prywatnego przedszkola w Gdańsku jest 100razy lepiej. A wy pseudo madki dajcie sobie spokój z internetem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Konkurencja czuwa może ktoś już tam nie zapisze dziecka a co do kadry to zdaje się bolączką wszystkich tych pseudo przedszkoli w domach prywatnych a de facto działalności gospodarczych które nie mają nic wspólnego z oświatą a hocki przynajmniej zbudowano jak przedszkole
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Przepraszam ale u nas oświata leży zupełnie, a dzieci powinny być wychowywane w rodzinnej atmosferze, a nie w wielkich budynkach przedszkoli
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nauczycielki które spotkane na Baninie publicznie dra sie ma swoje dzieci to chyba mówi samo za siebie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielki foch ojojoj a jakie Wy mamuski macie kompetencje -wykształcenie. Nie pasi to zapisz do super prywatnego amerykańskiego przedszkola z czesnym 3 tys miesięcznie. Wredne baby albo zapisz sobie do Maluszkowa tam to dopiero masz" pseudo Panią Dyrektor". Nie kumam jeszcze jednego jak nie odpowiada Wam to przedszkole to wypisz roszczeniowcu jeden z drugim. Bywam codziennie, dzieci roześmiane, Panie uśmiechnięte i grzeczne a Pani Dyrektor często opiekuje się dziećmi i nie ma takiego focha jak Wy co wyżej sr......cie niz zadek macie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13

Pani dr się opiekuje bo brakuje jej personelu . Także wielkie woow
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czemu drogie madki czepiacie się przedszkoli, zapewnicie im same w domu odpowiednie warunki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

przedszkole jest franczyzą. wiec dyrektorka nie musi miec wyksztlacenia bo to zapewnia fran.. dyrektorka bardzo nie miła , moze Rodzicom mydli oczy te wasze 5 min kiedy przyprowadzacie dziecko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale Panie tatuśku, nie rozumiem oburzenia - my wyrażamy swoje opinie na temat przedszkola, a jak Pan zapewne wie opinia może być pozytywna lub negatywna. Być może, są ludzie mający na celu oczernić przedszkole, natomiast większość rodziców pisze opinie , aby inni rodzice zanim zapłacą kilkaset złotych i poślą swoje dzieciaki do owej placówki, mogli mieć jako taki wgląd ,w to jaka atmosfera i jakie warunki tam panują.
Na tym forum wyraźnie widać, że akurat to przedszkole budzi negatywne emocji, co również daje do myslenia. Ponadto na negatywne opinie,odpowiedzi są wulgarne i agresywne, to również nie jest przypadkiem!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

A myślałam Ze tylko jak widzę nagle odpowiedzi objęte wyzwiskami i agresja pod każda negatywna opinia HH
Trzeba pamiętać i właściciel musi sobie uświadomić ze ładny to nie wszystko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze ładny budynek to nie wszystko . Ale nie ma co się rozpisywać życie zweryfikuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Matka 178.19.179.* Posłuchaj kobieto 4 wpisy negatywne są Twojego autorstwa w tym dotyczące męża Pani Dyrektor, którego nie znam ale oczernianie rodziny na forum to juz jest zwykłe skur......two. Jak widzę bardzo Tobie zależy na psuciu opinii o tych ludziach.
Gó....no mnie obchodzi czym zajmuje się mąż tej Pani i Tobie także gó..o do tego. Wyobraż sobie ,że są ludzie , którym podoba sie w tym przedszkolu. Oczywiście forum jest po to by można było wyrazić opinię ,nawet tę negatywną ale w normalny sposób. Jedziesz po tych ludziach jak po łysej kobyle, uprzykrzasz, zniechęcasz,oczerniasz i pomawiasz co jest karalne. Ja sądzę ,że opinie takich jak Ty to ta Pani ma w poważaniu , nawet pewnie nie czyta tego forum bo nerwów szkoda jak się czyta takie jak Ty. Zajmij się swoją praca i swoja rodzina i swojego faceta nazywaj tatuśkiem jeśli go w ogóle masz. Skąd takie podłoty się biorą. przepraszam forumowiczów za te brzydkie wyrazy powyżej dlaczego bo nie rozumiem tej zawiści, knucia itp a tez mam dziecko w tym przedszkolu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Moje wpisy są dwa,i zapewniam Pana,że o mężu nie pisałam i pisać nie mam zamiaru,bo człowieka nie znam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ile ludzi tyle opinii. Mój syn uczęszcza do tego przedszkola, i zarówno dziecko jak i rodzice są bardzo zadowoleni. Ilość dzieci w grupie jest adekwatna do zatrudnionego personelu jak i możliwości użytkowych pomieszczeń. na 15 osobową grupę 2 Panie wychowawcy i 1 pomoc uważam, że jest ok. Budynek świetnie przemyślany, sale duże, przestronne, doświetlone. Osobna salka do leżakowania dla dzieciaczków, kadra kompetentna, dużo pracy Panie wkładają w urozmaicanie zajęć. Panią Dyrektor można lubić bądź nie, ale zarzucić jej niczego nie można, bo akurat o swój interes i dobro naszych dzieci dba.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba mowa o 15 grybie żłobkowej bo starsze są 25
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Grupy do 25 osób są norma w większości prywatnych czy też państwowych placówek, a na te warunki w tym konkretnie przedszkolu to luksus.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak można pisać takie bzdury??? naiwniacy wierzcie, przez 2,5 mies nie widziałam pani dyrektor nie uśmiechniętej, komuś się nie podoba to wypad do innej super placówki z wykształconymi i nudnymi pedagogami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hocki Klocki - świetne przedszkole:
1) ładny, nowoczesny i duży budynek (nie tak jak np. na Złotej gdzie w jednym małym domu mieszka jakaś rodzina i jednocześnie jest przedszkole)
2) bardzo miła kadra, w tym p. dyrektor oraz właścicielka przedszkola,
3) plac zabaw dla dzieci oraz
4) parking dla klientów (nie ma żadnych awantur z sąsiadami o parkowanie klientów przedszkola).

Generalnie należy sobie życzyć więcej takich obiektów w Baninie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Serio jestem w szoku.jak zdeterminowani są ci którzy próbują zniechęcić rodziców do tego przedszkola. Tak jak mówiłem mam tam dziecko i wszystkie te kretynskie argumenty o dużych grupach i słabej kadrze to bzdura. Osobiście podejrzewam to śmieszne małe pseudo przedszkole w domku jednorodzinnym o fejkowe wpisy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tylko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram i też jestem w lekkim szoku. Mam wrażenie, że ktoś klika z dwóch komputerów i trzech komórek naraz na łapki w dół plus negatywne komentarze, bo w żadnym temacie na forum nie ma tak szybkiej aktywności jak tutaj. Ktoś jest na serio chory, żeby bawić się w takie bzdury!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Matka a to czyje wpisy?
poniżej Twój wpis. Przedszkole było w budowie a juz jątrzyłaś

anonim 178.19.179.*
(6 miesięcy temu)
jezeli uwazasz ze nic to do tego , to ja ci wytlumacze. skoro zyje z kims, to jest podobnym czlowiekiem. a owy Pan traktuje ludzi jak smieci. po drugie wlasnie bardzo istotne jest doswiadczenie, wyksztalcenie akurat w przedszkolu, bo przymominam ze przedszkole poza biznesem jest placowka edukacyjna , sprawujaca opieke na bardzo malych dzieciavh.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

A mnie zastanawiają wulgarne odpowiedzi ,przytaczanie wypowiedzi z rok wstecz pamiętając nr IP ,przecież nikt oprócz właściciela nie bawił by się w takie śledztwo . Ja wogule nie sprawdzam IP ,czytam to jak gazetę poranna bez śledztwa . A ty skrupulantnie jest wyzwanie i podawanie nr ip . dziwne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież to nie są całe numery IP, chciałeś błyskać, niestety nie udało się
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś miał do czynienia z Elizą, to wie czyje wpisy należa do niej... Prawda kobieto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem super przedszkole, Pani dyrektor z sercem podchodzi do dzieci i urozmaica im zajęcia, warsztaty kulinarne, chemiczne, angielski, gimnastyka, tańce, rytmika i wiele więcej, nie spotkałam się z tym, żeby w innym przedszkolu było to wszystko w ramach czesnego, złego słowa nie można powiedzieć, również o pracownikach, zawsze uśmiechnięci i z indywidualnym podejściem do każdego rodzica i dziecka, aż przykro się czyta negatywne komentarze :(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
To mało znasz ofertę w Baninie ;€
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo tak jak ten ktoś słabo niby zna ofertę w Baninie tak to w większości przypadków wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przedszkolu dzieci powinny mieć milion zajęć ciekawych,bo niestety rodzice chcą mieć święty spokoj w domu
I chyba cieszą się z tego ,że zawożą dziecko osiódmej a zabierają o 17 i maluszek jest tak zmęczony, że idzie szybko spać. A rodzic dalej może w net i tylko wymagania.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie, skąd w was tyle zawiści i zazdrości? Ktoś miał pomysł na biznes, miał pieniądze żeby w to zainwestować i wyszło mu to bardzo dobrze a was zżera zazdrość bo ktoś może zarobić. Pani która prowadzi przedszkole to przemiła osoba i widać że robi to co robić chce. Rodzice są zadowoleni, bo gdyby tak nie było przedszkole nie było by pełne dzieciaków. Może nie wszystkich stać na to przedszkole stąd ten ból d*py. Ale naprawdę czytam te komentarze i jestem zażenowana ile w ludziach jadu i zawiści... To przykre co się dzieje na tym naszym świecie. To idzie w złą stronę.
Ja osobiście przedszkole polecam z całego serca! Najważniejsze że dziecko idzie tam z chęcią.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak hocki klocki są ok
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nauczycielki w Hockach to chyba jakaś pomyłka. Zabrałam z tego przedszkola dziecko i wszystkim rodzicom odradzam to przedszkole. A o Pani dyrektor to już wolę się nie wypowiadać. Bardzo konfliktowa i nieprzyjemna osoba
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

To chyba domena banina w ma...owie też jest taki problem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie tylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę powiedzieć w jakiej grupie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry